חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

כל החברות

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

AC נכסים מנורה מבטחים ביטוח בע"מ אלעל סופר פארם

משרה חמה בטבע – מהנדס מכונות

בימים אלו מגייסת חברת התרופות טבע ישראל לשורותיה, מועמדים לתפקיד מהנדס מכונות. מהנדסים איכותיים וחדורי מוטיבציה ישתלבו במערכי הייצור והתפעול ויהוו גורם משמעותי ומשפיע בעיצוב עתידה של החברה הגנרית המובילה בעולם.

טבע נוסדה בשנת 1901 וכיום נחשבת אחת מהחברות הפרמצבטיות הגדולות בעולם, והחברה הגנרית הגדולה בעולם. החברה מונה מעל 37,000 עובדים הפזורים במעל 60 אתרים ברחבי העולם וקצב הייצור הוא של מעל 41 מיליארד טבליות בשנה. שוחחנו עם אפרת הורוביץ סיוון – רכזת גיוס וניוד, מפעל הטבליות ירושלים, על החברה והתפקיד.

על טבע ישראל:
בישראל עובדים מעל 6,000 עובדים במפעלים הפזורים מקרית שמונה בצפון ועד באר שבע בדרום.
טבע ישראל מורכבת מחמש חטיבות – כימיה, מו"פ, תפעול, שיווק ומטה.


צוות עובדי המפעל

מהו החזון שמנחה את החברה במשך השנים?
טבע הינה חברה ישראלית גלובלית שחזונה הוא להפוך לאחת מהחברות הפרמצבטיות המובילות בעולם, על ידי היותה המובילה הבלתי מעורערת של תעשיית התרופות הגנריות בעולם, ובאמצעות פיתוח גלובלי של מוצרים חדשניים נבחרים, המבוססים בעיקר על המדע הישראלי.
 
במה עוסקת חטיבת התפעול?
חטיבת התפעול הינה החטיבה הגדולה ביותר בטבע ומונה כמעט שליש מעובדי טבע בישראל. האתר המרכזי של החטיבה נמצא בכפר סבא ובו ממוקמים מטה החטיבה, מפעל הטבליות, המפעל הסטרילי ויחידת המחקר והפיתוח הגנרי. כמו כן, ישנם שלושה מפעלים בירושלים ומפעל נוסף באשדוד.
לכל מפעל תחום התמחות משלו, הכולל מגוון מוצרים ייחודי אותם הוא מייצר, ובנוסף פעילות אל מול שווקים שונים ברחבי העולם. מפעלי טבע נמצאים בחזית הטכנולוגיה הפרמצבטית, וכן בתהליך של גדילה וצמיחה מתמדת.

כיצד מאופיינת סביבת העבודה?
מפעל הטבליות בירושלים למשל, הוא מפעל הייצור הצעיר ביותר של טבע. המפעל הוקם בכדי לתת מענה לגידול מתמיד בהזמנות השוק האמריקאי, צורך בשמירה על רמת שירות גבוהה ללקוחות בתקופת גידול בהזמנות וייצור של תכשירים שונים המשווקים בקנה מידה גדול.
המפעל נחנך באופן רשמי ב- 12.09.2005, הוא מתקדם מאוד מבחינה טכנולוגית וארכיטקטונית ומשמש "אתר עליה לרגל" לאורחים רבים מהארץ ומהעולם. בסוף שנת 2008 מנה המפעל כ- 600 עובדים והוא נמצא בצמיחה מתמדת. במפעל הטבליות מייצרים תכשירים בשיטה של ייצור יבש (טבליות וקפסולות).


בניין החברה

במה מובדל הייצור בטבע בירושלים מחברות אחרות בשוק?
טבע מבדלת עצמה משאר החברות על ידי שילוב של פעילויות גנריות וייחודיות.
בעיקר אנו מתייחדים בשוק משלוש סיבות עיקריות:
* ניצול של כוח המשיכה כאמצעי העברה של חומרים בין שלבי הייצור השונים.
* מחסן אוטומטי ייחודי, המאפשר שינוע חומרים מנקודת הניפוק ועד סוויטת הייצור ובחזרה, ללא מגע יד אדם.
* מערכת ממוחשבת מתקדמת לניהול רצפת הייצור.

אילו אנשים אתם מעוניינים לגייס מבחינה מקצועית ואישית?
אנו מעוניינים לצרף לשורותינו מהנדסי מכונות מוכשרים, בעלי פוטנציאל אישי גבוה, נמרצים, עם "ברק בעיניים", חדורי מוטיבציה להשתלב במערכי הייצור והתפעול ולהוות גורם משמעותי ומשפיע בעיצוב עתידה של החברה הגנרית המובילה בעולם.
הצלחתנו טמונה במנהיגות מנהלינו, בכישורים ובמסירות של עובדינו, באיכות המוצרים, השירותים והידע שהחברה מציעה ובהתמקדות בצרכים של החולים והלקוחות, ולכן, אנו מחפשים בוגרי אוניברסיטאות או מכללות מצטיינים, בעלי ניסיון ניהולי או פיקודי, אנשי "שטח" בעלי ראייה מערכתית ופוטנציאל אישי גבוה.

לאלו תפקידים יצטרפו המהנדסים החדשים?
מפעלי טבע מציעים לכם מגוון רחב של משרות בתחומי התפעול וניהול התפעול, המבטיחים השתלבות בתפקידי מפתח ניהוליים ומקצועיים. התפקידים כוללים לרוב עבודת שטח, ניהול צוותי עובדים, הטמעת טכנולוגיות מתקדמות חדשות ומתן מענה לבעיות בזמן אמת. 


שתי מהנדסות במפעל החברה

דוגמא לאחד התפקידים המוצעים למהנדסי המכונות – ראש תחום למחלקת אריזה
תפקיד זה משלב ניהול צוות עובדים גדול, מעל 40 עובדים, ניהול סדר היום במחלקה והכנת תוכניות עבודה,
אחריות על עמידה בתפוקות המחלקה, על נהלי איכות במחלקה, גיוס עובדים למחלקה, טיפול בעובדים, מתן מענה שוטף לבעיות וצרכים שונים. כמו כן, עבודה מול ממשקים מרובים בתוך המפעל ומחוצה לו, הטמעת טכנולוגיות ייצור חדשות ועוד.

איזו מן חברה היא טבע מבחינת אווירה ואופי?
טבע היא חברה הנמצאת בתהליך של צמיחה מתמדת וככזו מספקת לעובדיה סביבת עבודה דינאמית, מלאת אתגרים ועניין. האווירה היא אווירה נעימה ומשפחתית, תחושה של יציבות תעסוקתית לאורך זמן. זאת, כמובן, בשילוב עם אפשרויות קידום מקצועיות וניהוליות. מעבר לכך, לכל מפעל שלנו חדר אוכל מפואר, וכן אנו מספקים הסעות לעובדים מדי בוקר ובסוף יום עבודה.

מה הן אפשרויות הקידום המוצעות לעובדים?
אנחנו מחפשים את העובדים שיישארו איתנו בטבע לאורך זמן ויוכלו להתקדם ולצמוח בתוך החברה. אנו מספקים לעובדינו המצטיינים אפשרויות קידום מרובות, הכוללות ניודים בין החטיבות השונות, התקדמות לתפקידי ניהול מגוונים וכמובן קידום מקצועי ואישי. כמו כן, טבע דואגת לפיתוח האישי של עובדיה, כולל קורסים מקצועיים, קורסי ניהול ועוד.

לסיום, כמה מילים – מדוע כדאי להצטרף לטבע?
טבע היא חברה בעלת פעילות רחבה ומגוונת, האתגר בעבודה אצלנו הוא רב, ומעבר לכך – כידוע טבע מספקת לעובדיה סל רווחה עשיר ביותר, הכולל בין היתר גם פעילויות שונות כמו נופשים, ימי גיבוש, ימי כיף למשפחות, השתתפות במימון לימודים אקדמאיים, נופש במיטב בתי המלון בארץ ועוד.

לפרטים נוספים ולהגשת מועמדות למשרת מהנדס מכונות:
 www.teva.co.il/careers

לכתבה באנגלית

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin