חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

אלעל סנטר נכסים רשת מלונות פתאל כצט

פורום אירוח - אינטל

ביום שלישי ה- 31.07 בין השעות 18:30- 20:00 יתארחו בפורום האירוח של ג'ובנט נציגות חברת אינטל 
שגית אקרמן- מנהלת הגיוס של ארגוני הפיתוח ו- IT, ורקפת גרנות-הברפלד, מנהלת הגיוס של מרכז הייצור.

על החברה:
אינטל ישראל החלה את פעילותה  בארץ בשנת 1974 עם חמישה עובדים, וכיום נחשבת למעסיקה פרטית מהגדולות בארץ עם אלפי עובדים במרכזי הפיתוח והייצור בחיפה, בירושלים, בקריית גת, בפתח תקווה, ביקום וביוקנעם, אינטל היא בין החברות המובילות את היצוא מישראל.

ערכי אינטל:
כחברה שמנו לנו לדגש שישה ערכים מרכזיים: מכוונות ללקוח, משמעת, איכות, נטילת סיכונים, מקום טוב לעבוד בו והתמקדות בתוצאות.

אינטל - מקום טוב לעבוד בו!
אנחנו משקיעים מאמצים וזמן כדי להפוך את אינטל למקום נפלא לעבוד בו!
אינטל מדורגת במקום ה- 1 מבין חברות ההייטק שהכי טוב לעבוד בהן ובמקום ה- 2 מבין כלל החברות בישראל, כך עולה גם בשנת 2007 מסקר של חברת BDI בשיתוף מגאזין TheMarker אשר דירג את מקומות העבודה שבהם הכי כדאי לעבוד.
זכייה זו התאפשרה בזכות תוכניות ייחודיות של שעות עבודה גמישות, בונוסים, ביטוח בריאות לעובדי החברה ולקבלני המשנה וקורסים באוניברסיטת אינטל.


שגית אקרמן ורקפת גרנות-הברפלד במשרדי חברת אינטל

מרכזי הפיתוח והייצור שלנו פרוסים באתרים שונים ברחבי הארץ - ומייצרים הזדמנויות תעסוקה כמעט בכל איזור שתבחר....

מרכזי הפיתוח בארץ מובילים יותר מ- 30 שנה פריצות דרך טכנולוגיות, המשנות את פני עולם המיחשוב ומציבות את אינטל כמובילה בתחום הניידות.
מרכזי הפיתוח ממוקמים בחיפה, ירושלים פתח תקווה, יקום ויוקנעם.

קבוצת Mobile Microprocessor Design באינטל חיפה ויקום
הקבוצה אחראית להגדרה, פיתוח ואימות של הארכיטקטורה החדשה של אינטל אשר תהווה בסיס לפיתוח קו המוצרים של אינטל (מחשבים ניידים, שולחניים ושרתים) משנת 2010 והלאה.
פיתוח הארכיטקטורה החדשה מהווה אתגר שיעצב את פני העתיד בתחומים רבים: הארכיטקטורה גמישה ותאפשר ריבוי מעבדים שונים (Multiprocessor), גרפיקה, אינטגרציה של רכיבים חיצוניים לקבלת הביצועים הגבוהים ביותר (Best Performance) וצריכת חשמל נמוכה.
קבוצת Mobile Microprocessor Design הנה אחת מקבוצות הפיתוח המרכזיות באינטל העולמית והיא האחראית לפיתוח המעבדים המתקדמים בעולם בטכנולוגיית  Intel® Core™ Micro architecture.

קבוצת ה- Mobile Wireless באינטל חיפה, פתח תקווה וירושלים 
הקבוצה מובילה את פיתוח התקשורת האלחוטית רחבת הסרט ליישומיים ניידים עפ"י תקני ה-WiMAX וה-WiFi, המיישמים טכנולוגיות מתקדמות מבוססות OFDM. מוצרי התקשורת החדשניים אשר מפתחת קבוצת ה- Mobile Wireless הינם הבסיס לפיתוח מוצרים ניידים מתקדמים ומשמשים כמנוע הצמיחה המרכזי לאפליקציות מתוחכמות בתחום האינטרנט הנייד, מולטימדיה, משחקים ומערכות עיסקיות.

קבוצת LAN Accesses Division) LAD) באינטל חיפה וירושלים
קבוצת התקשורת בחיפה ובירושלים מפתחת 10Gigabit Ethernet over backplane ו- high speed serial interface.

חטיבת Design Technology Solutions, באינטל חיפה
מחלקות ה- CAD Technologies עוסקות בפיתוח אלגוריתמים וכלי תוכנה מובילים מסוגם בעולם, המאפשרים תכנון ובדיקה של המעבדים העתידיים של אינטל. כלים אלו שימשו לפיתוח Intel® Core™ Due . מוצרי התוכנה מפותחים בשיטות OOD  תוך שימוש ב- Design Patterns ובשילוב GUI ואלגוריתמים.

קבוצת Software & Solutions
קבוצת ה-  Software and Solution Group  באינטל חיפה מתרחבת לתחומים חדשים ומחפשת מהנדסי פיתוח לתפקידים מאתגרים וחדשניים בעולם התוכנה. התפקיד מציע פיתוח של מוצרי תוכנה וטכנולוגיות המהוות את חזית הטכנולוגיה עבור פלטפורמות עכשוויות ועתידיות של אינטל.

מרכז הייצור בקריית גת- בימים אלה מוקם בקרית גת  מפעל הייצור החדש של אינטל שייצר פרוסות שבבים של 300 מ"מ. המפעל החדש, הנקרא Fab 28, יגדיל את הובלתה של אינטל בייצור, עם ייצור מיקרו-מעבדים מתקדמים בטכנולוגיית 45 ננומטר, החל משנת 2008.

עצם הפריסה הרחבה בנקודות שונות בארץ, מאפשרת מגוון פתרונות תעסוקה כמעט בכל מיקום שנוח למועמד, מועמדים מכל הארץ יכולים להגיש קורות חיים ולמצוא את מרכז אינטל הקרוב למקום מגוריהם והנוח ביותר לעבוד בו עבורם.

על הגיוסים הקרובים:
איזה פרופילים אנחנו מגייסים?
עבור מרכזי הפיתוח, אנחנו מחפשים אנשים שנהנים לחפש אתגרים חדשים, אנשים המחפשים אחר המשימות המורכבות ביותר, אנשים שחייבים לקחת חלק בפרויקטים שיהפכו את הבלתי יאומן לסטנדרט!
אנו מחפשים מהנדסי חומרה ותוכנה מנוסים ובוגרים ללא ניסיון בעלי תואר ראשון ומעלה בהנדסת חשמל, אלקטרוניקה, מחשבים, מערכות מידע או מדעי המחשב.
למשרות מהנדסים בוגרים ללא ניסיון ,מוזמנים לפנות גם סטודנטים בתחומים הנ"ל בשנה האחרונה ללימודיהם.

דרושים לנו מהנדסים בעלי ניסיון בתחומים: VLSI , Pre Silicon verification, Board Design, מהנדסי אנאלוג, מערכת,DSP, Test & Product, איכות ואמינות (Q&R), CAD, Integration, System Architects , RFIC, תוכנה (C#, FW, RT Embedded, Application), מערכות מידע, אלגוריתמים, ועוד…

בתחום התוכנה דרושים: מהנדסים בעלי תואר ראשון ומעלה במדעי המחשב או הנדסת חשמל עם ניסיון באחד התחומים הבאים: ניסיון וידע בפיתוח מעל סביבת windows או Linux,
ניסיון בפיתוח Drivers ו/או OS kernel, ניסיון בתחום "שירותים מבוססי מיקום" (Location Based Services), ניסיון בתחום Video Processing עבור פיתוח אלגוריתמים לשיפור וידאו, ניסיון בתחום Communication and Networking applications.

חשוב להדגיש כי אנחנו מגייסים גם סטודנטים לתואר ראשון (מסמסטר שני ומעלה) או לתואר שני מתחומי הלימוד שהוזכרו מעלה.

עבור מרכז הייצור החדש בקרית גת - בימים אלה מוקם בקרית גת מפעל הייצור החדש של אינטל שייצר פרוסות שבבים של 300 מ"מ. המפעל החדש, הנקרא Fab 28, יגדיל את הובלתה של אינטל בייצור, עם ייצור מיקרו-מעבדים מתקדמים בטכנולוגיית 45 ננומטר, החל משנת 2008.
אם את/ה מחפש/ת הזדמנות להתקדם לעולם ההייטק, אנחנו באינטל מאמינים בך. בוא/י להצטרף לצוות ההקמה של מפעל הייצור החדש ותגלה עולם חדש של אתגרים טכנולוגיים ואפשרויות מקצועיות. אנחנו מגייסים מהנדסים וסטודנטים ממגוון תחומים:
מהנדסים מהתחומים: מכונות, חשמל, אלקטרוניקה, כימיה, חומרים, מכשור ובקרה. או מדעים מדויקים בתחומי פיזיקה, ביולוגיה, כימיה. או הנדסאי מכונות, חשמל, אלקטרוניקה, מכטרוניקה בעלי תואר ראשון ובעלי רקע ניהולי / פיקודי יוכלו להשתלב כמנהלי קבוצות ייצור.
הנדסאי מכונות יוכלו להשתלב כאחראי מערכות במחלקת התשתיות במפעל.

כמו-כן אנו מגייסים סטודנטים לתואר ראשון או שני מהתחומים הנדסת חומרים, מכונות, ביוטכנולוגיה, חשמל, תעשייה וניהול, מערכות מידע, מדעי המחשב, אלקטרואופטיקה, הנדסה כימית, פיזיקה וכימיה, בעלי יתרת לימודים של שנה וחצי לפחות.

ארגוני התמיכה:
ארגוני התמיכה עוסקים בתחומים מגוונים כגון כספים, רכש, משאבי אנוש, מערכות מידע , קשרי קהילה, ארגוני תשתיות ובטחון. קבוצת ה- Information Technology מספקת את מירב הפתרונות המחשוביים הדרושים לפיתוח מוצרי העתיד של אינטל ישראל. קבוצת הכספים אחראית על מתן תמיכה כלכלית לפעילויות השוטפות של היחידות העסקיות באינטל. מחלקת משאבי אנוש אחראית על תהליכי הגיוס, שכר והטבות, רווחת העובד, פיתוח ארגוני והדרכות.

לאינטל חיפה דרוש אנליסט בכיר בעל יכולות אנליטיות מעולות לתמיכה בהחלטות אסטרטגיות, בניית תחזיות כלכליות כולל תמחור מוצרים וניתוחים כלכליים, ביצוע הערכות שווי של פרויקטים וניתוחי כדאיות וניתוח מגמות בשווקים רלוונטיים. יתרון לבעלי MBA.

לאינטל קרית-גת דרוש רואה-חשבון בעל נסיון בעריכת דוחות כספיים על פי כללי US GAAP

כמו כן דרושים סטודנטים לקרית גת וחיפה מהתחומים הבאים: תעשייה וניהול, מערכות מידע, מנהל עסקים, כלכלה, פסיכולוגיה, סוציולוגיה וסטטיסטיקה למגוון תפקידים במחלקות השונות.

איך מתבצע תהליך הגיוס לאינטל?
לאחר שליחת קורות החיים ובמידה והם נמצאו רלוונטיים, נציג ממחלקת הגיוס יצור איתך קשר לראיון טלפוני ראשוני ולשיחת היכרות הדדית.
לאחר מכן נערכים בדרך כלל שני ראיונות מקצועיים.
ולבסוף...מזל טוב! הצעת העבודה בדרך אליך!!!
לפרטים על משרות פתוחות והגשת מועמדות לחץ/י כאן


בואו לעבוד באינטל, ליהנות מתנאים מצוינים ולהיות חלק מחברה בינלאומית מובילה!

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin