חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

Ramot סופר פארם AC נכסים tleperformance

סיפור הצלחה - שחר טרויצה, איש אבטחת מידע, ביסייף (Bsafe) / הדס שמעוני

תחושות מיצוי בתפקיד וחוסר עניין מקצועי, הן תחושות שעוברות על כולנו במהלך חיינו המקצועיים. רבים יסכימו כי הפיתרון המתבקש, הוא לשדרג את התפקיד ולהתקדם, כאשר הכוונה היא לנהל יותר, להרוויח יותר ולהיות עצמאי בעבודה.

שחר טרויצה, 29, מצא עצמו לאחר שנתיים וחצי של התקדמות בחברה הקודמת בתפקיד יוקרתי ומכובד, ובכל זאת חש חוסר סיפוק ומימוש מקצועי. "לאחר שנה בחברת תקשורת גדולה קודמתי לתפקיד ראש צוות אבטחת מידע, כאשר אני אחראי על שלושה עובדים. התמחתי ב- Active Directory, מערכות שליטה ובקרה וניהלתי את ההרשאות של אלפי עובדים בכל המערכות. לאחר כשנתיים וחצי הרגשתי מיצוי מקצועי, ורציתי להמשיך ולהתקדם בתחום אבטחת מידע". במקרה זה, טיפוס במעלה ההיררכיה לא היווה פתרון מוצלח לשחר, שהרגיש כי מבחינה מקצועית הגיע לסוף הדרך בחברה בה עבד.
 
המחשבות והלבטים התגברו ולבסוף החליט שחר לעזוב את מקום עבודתו על מנת לחפש עבודה שמממשת את כישרונותיו ורצונותיו. שחר מצא את עבודתו כאיש אבטחת מידע, לאחר שלושה חודשים, בחברת Bsafe באמצעות אתר ג'ובנט.    

חברת ביסייפ מערכות מידע (Bsafe), הוקמה בשנת 1983 ועוסקת בפיתוח ואספקת פתרונות אבטחת מידע לסביבת מערכות iSeries ו- Mainframe של IBM. מדובר בחברה שהיא כחול לבן נטו- מרכזה ופיתוח מוצריה נמצא בהרצליה פיתוח, ומוצריה משווקים ברחבי העולם לכ- 60 מדינות. החברה מונה כ- 30 עובדים, 20 יושבים בישראל ו- 10 פזורים ברחבי העולם.

"אני אדם שמאד אוהב לעבוד, מכור לעבודה, Workoholic", מעיד שחר על עצמו. "במהלך כל תקופת חיי עבדתי. יום לאחר שסיימתי את הלימודים כהנדסאי תוכנה והנדסאי תקשורת נתונים, התחלתי לעבוד במכללה למנהל בתור איש מחשוב. בתום שלוש וחצי שנים, כשבמהלכן התקדמתי להיות מנהל מחשוב, התקבלתי לחברת תקשורת גדולה כאיש אבטחת מידע המומחה ל- Active Directory. לאחר תקופה של שנתיים וחצי החלטתי להמשיך להתפתח, ולהתעמק בתחום אבטחת המידע".  


שחר טרויצה במשרדי ביסייפ מערכות מידע (Bsafe)

מה משך אותך לתחום אבטחת מידע?
"קודם כל, מערכת מידע היא חבילת תוכנה המאפשרת אחסון מידע, ניהולו, עיבודו ושליפתו מאוחר יותר. יישום אבטחת המידע מביא את הארגון למצב שבו הסיכון לאיבוד מידע או כשל מידע הוא נמוך. אבטחת מערכות מידע הוא תחום פעילות רחב מאוד, העוסק בהגנה על מערכות מחשב מפני סיכונים המאיימים עליהן. תחום זה מאד משך אותי, בעיקר משום שהוא דורש אחריות ומקצועיות רבה".

כיצד ניהלת את תהליך החיפוש? חיפשת במהלך עבודתך הקודמת?
"כפי שציינתי אני אדם פרודוקטיבי אשר אוהב לעבוד, לכן קיוויתי שתהליך מציאת העבודה יהיה במקביל לעבודתי הקודמת. כמובן שהקפדתי שהחיפוש לא יפגע במהלך התקין של העבודה. שלחתי כל ערב באמצעות האינטרנט קורות חיים לחברות גדולות, כגון, אינטל וקומברס, אשר מתעסקות עם אבטחת מידע. כמו כן, התמקדתי באתר ג'ובנט שבו היצע המשרות היה רחב ומגוון יותר".

איך הגעת לג'ובנט?
"באופן אקראי חיפשתי ב-Google, ואתר ג'ובנט הופיע בין הלינקים הראשונים, שמניסיוני, הראשונים שעולים
ב- Google הם בדרך כלל הנצפים או המקובלים ביותר. אתר ג'ובנט מאורגן בצורה מסודרת, מובנת ופשוטה. בצורה זו יכולתי בקלות לאתר את המשרות הקשורות לאבטחת מידע".

קיבלת הענות גדולה מהחברות אליהן שלחת?
"אכן קיבלתי מענה רחב, כאשר הסיבה לכך נעוצה, לדעתי, בעובדה ששלחתי ישירות למייל של החברה המפיצה ולא לחברות השמה מתווכות. בנוסף, כבעל ניסיון של שש שנים במיחשוב ובמערכות מידע, היה לי יתרון על פני המועמדים האחרים".

מה הכריע את הכף לטובת ביסייף?
"מהשיחה הראשונה שלי עם מנחם פישקוביץ, סמנכ"ל החברה, קיבלתי הרגשה טובה. קולו היה נעים והשיחה היתה קולחת. אפשר לומר שהיה קליק ראשוני, ובמהרה הבנתי שפה אני רוצה לעבוד. לאחר מכן, זומנתי לראיון אצל נשיא החברה, שמעון בוגנים, שאישר את הרושם הראשוני הטוב שקיבלתי. לתפקיד הגיעו מועמדים רבים, מה שהעלה את רף היוקרה לתפקיד, ואני מצידי ניסיתי להרשים אותו עם הידע והניסיון שלי".

מנחם פישקוביץ, סמנכ"ל החברה, מה היתרון של ביסייף על פני חברות אחרות?
"אנו חברה בעלת ניסיון של כ- 25 שנים. התמחות החברה, היא בשתי תשתיות, שתיהן של IBM: שרתי iSeries ומערכות MainFrame. ביסייף היא שם דבר בעולם, ומוכרת את מוצרי האבטחה שלה בעשרות מדינות.
בין לקוחות החברה נמנות חברות כמו ג'ונסון אנד ג'ונסון, טויוטה, ערוץ דיסקברי האמריקני, ימאהה וכו'.
בנוסף, היום אנו מכסים מערכות הפעלה נוספות, כמו, LINUX, UNIX ו- WINDOWS, כך שיש לנו יתרון ברור על פני מתחרים מתחום אבטחת המידע. אנו מספקים ללקוחות מוצר העונה על מגוון בעיות, ומכיל את אבטחת המידע על כל תשתיות הארגון".

שמעון בוגנים, נשיא החברה, כיצד אתר ג'ובנט מייעל את תהליך הגיוס?
"קורות החיים המגיעים מאתר ג'ובנט לרוב ממוקדים ואיכותיים. אם קורה שצריך לגייס עובד בזמן קצר יחסית בהחלט ניתן לסמוך על האתר שיעשה את העבודה בצורה היעילה ביותר. העלות היא מינימלית ואטרקטיבית, והתמורה המתקבלת מצמיחת החברה על ידי גיוס עובדים ממקור איכותי ומקצועי, היא אדירה ובהחלט משתלמת מבחינתי כמעסיק. בעניין גיוס עובדים לדעתי לא כדאי להתפשר ולכן בחרנו לפרסם דווקא באתר ג'ובנט, שמוכיח את עצמו כל פעם מחדש כמקור לגיוסים של מועמדים איכותיים התורמים רבות לחברתנו".

שחר, תאר את הקליטה שלך כאן.
"תהליך הקליטה בביסייף כרוך בלמידה עצמאית, ולכן במהלך ימי הראשונים בחברה התבקשתי להיכנס לאתר החברה ופשוט לקרוא על המערכות השונות, ועל מוצר החברה. אמנם לא הוצמד לי חונך, אך הרגשתי בנוח לפנות לכל אחד מהעובדים הוותיקים ולבקש עזרה. חשוב לציין כי האתר וכל התנהלות החברה היא באנגלית, מכיוון שחלק נכבד מהלקוחות מחו"ל".

עובדה זו לא הרתיעה אותך?
"להיפך, נפתחתי לעולם חדש. אמנם היה קשה בתחילת הדרך, אך במהרה הקריאה באנגלית, הכתיבה והדיבור השתפרו פלאים. במקומות העבודה הקודמים לא התעסקתי יותר מידי עם אנגלית, מבחינת המיילים, וטקסטים שונים. ראיתי בזה אתגר, יתרון, ודרך לשפר את יכולותיי המקצועיות".

במה השתדרג תפקידך בביסייפ מבחינה מקצועית?
"במסגרת תפקידי הקודם כראש צוות אבטחת מידע, עסקתי בניהול הרשאות של כ- 5000 עובדים. בביסייפ לאחר תקופה קצרה מאד, שמעון אפשר לי להכנס לתחום התכנות. אני רואה בכך זכות גדולה שאוכל ללמוד תכנות מהטובים ביותר. מידי יום אני קורא ספר בנושא, ונעזר בתוכניתנים המצויינים של ביסייף, כך שיש לי את כל הכלים הדרושים להתמחות בתחום. כרגע אני מבצע פרויקטים קטנים ובהדרגה אכנס לפרויקטים גדולים ומורכבים יותר".   

איזו מן חברה היא ביסייף מבחינת האווירה הכללית?
"קודם כל, שמעון מאופיין בכך שהוא מאד אכפתי. מדי יום הוא עובר בין כל העובדים ובודק כיצד כל אחד מתקדם או אם הוא צריך עזרה. אפשר להיכנס אליו בכל עת, ולקבל מענה מיידי על כל שאלה ובעיה שמתעוררת. מעבר לזה, ביסייף היא חברה שהיא משפחה מכל הבחינות, בראש ובראשונה בכך ששמעון וחיה, העוזרת האישית שלו, הם בעל ואישה. המשפחתיות הזו מוקרנת על כל העובדים האחרים ונוצרת אווירה מיוחדת במינה.
מדובר בחברה שדואגת לעובדיה ובאמת אכפת לה. בתור איש משפחה אני רואה בזה יתרון רב. יחד עם זאת, כל עובד כאן מקצוען ומצטיין בתחומו, ואני מרגיש שאוכל להפיק פה את המיטב ולהגשים את עצמי".

כלומר ניתן לאמר שאתה מאד שבע רצון מהתאקלמותך בחברה.
"אני מאד מרוצה כאן מכל הבחינות. מצד אחד אני מרגיש שנכנסתי למשפחה, ומצד שני יש לי אפשרות להתפתח ולהתמקצע בעולמות שונים בתכנות ובאבטחת מידע. אני מקבל יחס מעל ומעבר, בכך שנותנים לי הרבה אחריות ומאמינים בי למרות שאני עובד חדש יחסית". 

איזה המלצות יש לך למחפשי העבודה?
"אני ממליץ בחום להיכנס לכל האתרים של החברות הגדולות לשלוח קורות חיים בתפוצה רחבה. בנוסף, חשוב לשלוח דרך אתרי חיפוש עבודה כגון ג'ובנט שעוזרים לשגר את קורות החיים לפי העדפותיך באופן ישיר. הכי חשוב לא להתייאש כי זה בהחלט אפשרי למצוא תפקיד העונה על הציפיות".


לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

מחפשים עבודה? 

מחפשים עובדים? 

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin