חיפוש עבודה לחיילים משוחרריםעבודה לחיילים משוחררים עוד משרות לחיילים משוחררים עבודה מועדפת
עבודה לבוגרי 8200 / ממר"ם ללא ניסיון עוד משרות ללא ניסיון
מכירות שירות לקוחות אדמיניסטרציה

הרשמה לקבלת משרות חינם למייל

ייעוץ לימודיםחיילים משוחררים? עומדים לפני שחרור? בשעה טובה! לאחר השחרור מהצבא, אתם, כמו צעירים רבים, מוצאים את עצמכם בצומת דרכים ומתלבטים האם לצאת ל"טיול הגדול", לחסוך כסף בעבודות זמניות לקראת לימודים עתידיים, או אולי דווקא להתחיל מייד בצבירת ניסיון תעסוקתי ובבניית הקריירה?
אם אתם חושבים למצוא עבודה זמנית, מלאה, חלקית או עבודה במשמרות, הגעתם למקום הנכון. אומנם אתם נמצאים בתחילת דרככם המקצועית, אבל אנחנו כאן כדי לעזור לכם ולהקל עליכם בתהליך חיפוש עבודה לחיילים משוחררים.

חשוב להבין שמציאת עבודה חדשה היא לא תמיד משימה פשוטה – היא גוזלת זמן ומאמץ והדרך להשגת המשרה הנחשקת לעתים לא פשוטה. כבר בשלב כתיבת קורות החיים עלול להתעורר קושי, כאשר אנו מתלבטים כיצד להבליט את כישורינו וניסיוננו בצורה הטובה ביותר. משוחררים טריים המחליטים לחפש עבודה, מגלים לעתים כי אינם מצליחים למצוא מספיק הצעות עבודה לחיילים משוחררים, על אף שבפועל קיימות משרות רבות היכולות להתאים להם ומעסיקים רבים שמחים להציע עבודה לחיילים משוחררים. אנחנו כאן כדי לעשות קצת סדר בעניינים:

כתיבת קורות חיים
השלב הראשון בתהליך חיפוש העבודה הוא כתיבת קורות חיים. מסמך קורות החיים אמור לשווק אתכם בעיני המעסיק הפוטנציאלי. כשעל שולחנו (או בתיבת המייל שלו) נאספים עשרות קורות חיים בכל יום, חשוב שאתם תבלטו ותעבירו את המסר הנכון אודות הניסיון והכישורים שלכם, בצורה ברורה ומסודרת.
כחיילים משוחררים, תוכלו לציין מה התפקיד הצבאי שמילאתם (במגבלות השמירה על ביטחון מידע, כמובן), האם מילאתם מספר תפקידים, האם הייתם אחראים על חיילים נוספים או על פרויקט מיוחד. כדאי כמובן לציין ניסיון פיקודי או הדרכתי, וכן קורסים שעברתם.
הכנסו לראות דוגמא לגליון קורות חיים של חייל משוחרר ולקבל קצת טיפים לכתיבה נכונה של קורות החיים שלכם.

חיפוש עבודה באתר
חיפוש עבודה הוא תהליך אקטיבי, מחפש העבודה צריך לדעת למי לפנות והיכן לחפש. מומלץ כמובן להתחיל את חיפוש העבודה הבאה שלכם במקור חיפוש נוח וקל כמו אתרי דרושים באינטרנט, אשר מאפשרים חיפוש של משרות לפי קריטריונים ספציפיים: היקף וסוג משרה, אזורי עבודה וכד'. כאן תוכלו לבצע חיפוש משרות לפי תחומים ותפקידים (לדוגמה: שירות לקוחות"), חיפוש חופשי (לדוגמה: מכירות, גרפיקאי, מוקדן, אבטחה, ניהול) או חיפוש לפי חברות. תוכלו גם להירשם לקבלת משרות בחינם למייל, על פי הקריטריונים שתגדירו והתפקידים שתבקשו. זה חינם, נוח, וחוסך לכם זמן יקר.

עבודה מועדפת לחיילים משוחררים
כידוע, האפשרות הנפוצה של עבודה לחיילים משוחררים הינה "עבודה מועדפת" וחיילים רבים מניחים כי זאת האפשרות היחידה הפתוחה בפניהם. אולם, חשוב להבין כי עבודה לחיילים משוחררים אינה בהכרח תואמת לפרופיל של "עבודה מועדפת" ולכן, כדאי לנסות לראות מה שוק העבודה יכול להציע ולנסות לפנות למשרות בתחומים מגוונים אשר אינן מצריכות ניסיון תעסוקתי רב.

ניסיון תעסוקתי
כדאי לדעת שהניסיון שצברתם במסגרת תפקידכם הצבאי יכול להיחשב לניסיון תעסוקתי לכל דבר. לכן, כדאי לנסות להבליטו בקורות החיים בהתאם למשרה אליה אתם מגישים מועמדות. כך למשל, שירות ביחידות המחשוב והמודיעין יכול להביא אתכם, ללא צורך בתואר אקדמי, לעבודה בחברות במקצועות טכנולוגיים. דוגמה נוספת היא ניסיון אדמיניסטרטיבי במשרד, שיכול להתאים למשרות בתחום המזכירות. כדאי כמובן לציין גם ידע בתוכנות מחשב בהן רכשתם ניסיון, ורמה של ידיעת שפות.

משרות זמניות
סוג נפוץ נוסף של עבודות לחיילים משוחררים הוא עבודות זמניות, עבודה שתתאים לכם לכמה חודשים, כדי לצבור כסף לטיול הגדול, או ללימודים לפסיכומטרי למשל. צעירים רבים מניחים כי העבודות שניתן למצוא במסגרת זמנית הינן עבודות בתחום של מלצרות וכדומה, אבל הנחה זו אינה נכונה, והאמת היא שניתן למצוא עבודות זמניות במגוון תחומים, שיכולות להתאים מאוד לחיילים משוחררים, דוגמת שיווק, מכירות, אדמיניסטרציה או שירות לקוחות. לכן, כדאי לנסות לחפש משרות זמניות בתחומי תעסוקה נוספים רבים המעניינים אתכם.

באתר Jobnet קיים מגוון רחב של הצעות עבודה לחיילים משוחררים –
צריך רק להתחיל לחפש!
בהצלחה באזרחות, ובמציאת המשרה הבאה שלכם.
אינדקס לחיפוש מהיר:

עבודה מהבית
עוד משרות לחיילים משוחררים
עבודה מועדפת
עבודה ליוצאי 8200/ממר"ם
ללא ניסיון
עוד משרות ללא ניסיון
משרות בתחום המכירות
משרות בתחום שירות לקוחות
אדמיניסטרציה
כתיבת קורות חייםתן למשרות שלנו לחפש אותך - חינם!