חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות חמות

חברות מגייסות

סנטר נכסים קווליטסט קומטק AC נכסים

דרושים בצפון - חיפוש עבודה בצפון

מחפשים עבודה באיזור הצפון?

מאמר זה יסייע לכם בחיפוש עבודה ומשרות דרושים בצפון הארץ

להרשמה לקבלת הצעות עבודה באזור הצפון 

איזור הצפון הפך בשנים האחרונות ליותר ממוקד עלייה תיירותי המאופיין במיזוג כל מגזרי האוכלוסייה תחת אווירה שקטה ופסטורלית שתושבי המרכז יכולים רק לחלום עליה. עשרות חברות השכילו לפתוח בהדרגה סניפים, שלוחות ומשרות באזור, הממתינים רק לכם: מחפשי העבודה החרוצים המעוניינים בעבודות מתגמלות ומאתגרות, שלא מוכנים לוותר על אוויר צלול ונוף עוצר נשימה הנשקף מחלון המשרד. איזור הצפון מחבק ומעודד יזמים צעירים ובעלי עסקים להתמקצע ולהתפתח, בעיקר במסגרות שלהלן:


מט"י לב הגליל כרמיאל-משגב:

מט"י לב הגליל הינו גוף ציבורי ללא מטרות רווח, שמטרתו לזהות עסקים בעלי פוטנציאל, ולסייע להם להתפתח ולקבל מימונים והקלות מדיניות שונות באיזור לב הגליל כרמיאל-משגב. הגוף נוסד ב1991 ומיום הקמתו, שאיפתו היא אחת: לפתח את איזור הצפון מבחינה תעשייתית בכל דרך אפשרית, לרבות: ייעוץ וליווי צמוד של המעוניינים להקים מפעל או עסק עמיד ומבטיח באזור, תכנון תוכניות אסטרטגיות וסיוע בכל הנוגע לגיוס עובדים (כולל שילובים של עולים חדשים ויצירת מקומות עבודה חדשים בעסקים הפורחים), פנייה למקורות מימון, ומתן מידע למשקיעים. הגוף אף מקיים באופן קבוע קורסים למיומנויות ניהול לבעלי עסקים ויזמים במטרה לייעל את התנהלותם, מציע גם סדנאות לשיווק ומיתוג בעידן המודרני באמצעות אתרים כמו פייסבוק וe-bay. לאחרונה הארגון פתח גם קורס לשיפור השפה האנגלית במטרה לפתוח לעסקים באזור עוד דלתות ואפשרויות לשיתופי פעולה בינלאומיים. נוסף לכל זאת: הארגון מציע הכוונה מקצועית בתחומי התעשייה, המסחר והתיירות.


חממות טכנולוגיות באיזור הצפון:

מטרתן של החממות הטכנולוגיות הן לקדם את היזמות העסקית ולספק ליזמים חדשים תקופת זמן מוגבלת ובמידה רבה מגוננת מתנאי התעשייה התובענית באשר היא. במסגרת החממה הטכנולוגית, היזמים מקבלים לתקופת זמן ידועה מראש: מימון מוגבל, סיוע אדמיניסטרטיבי הכולל לעיתים רבות גם שטח זמני לפיתוח, שיפור וקיום המוצר, וסיוע בתחומי השיווק והמיתוג, עד אשר הוא מוכן ומסוגל לעמוד בתקנים החיצוניים בשוק ולהיות מוצג ללקוחות פוטנציאליים ולמשקיעים נוספים. התנאי לקבלת כל התנאים האופטימליים הנ"ל, הוא העברת בעלות חלקית של החברה לחממה הטכנולוגית וחלוקת הרווחים באם יהיו כאלה. חממות טכנולוגיות הממוקמות באיזור הצפון: "אביטל פארמה פייפליינס בע"מ”, “אלון מדטק ונצ'רס בע"מ”, “אקספלור. דרים. דיסקובר בע"מ”, “טרהלאב ונצ'רס ש.מ.” ועוד! החממות ממוקמות ביוקנעם.


גן התעשייה תפן:

ב1985, גמר אומר התעשיין סטף ורטהימר, להקים את "גן התעשייה תפן" באיזור הגליל המערבי מתוך שאיפה אותנטית ועמוקה לשלב את התפתחות התעשייה והעסקים באיזור עם אומנות, חינוך, תרבות וגיוון. הגן מהווה בסיס יציב ומטפח ליותר מ160 חברות מתפתחות בינוניות וקטנות, המקיימות קשרים עסקיים עם ארצות בכל העולם ומתמחות בייצור תעשייתי. תכליתו של הגן הוא לסייע לחברות פרטיות המעוניינות לייצא את ייצורן, לשגשג, לקבל הכרה ומעל הכל: להשיג מימון מדיני והקלות מס. כמו כן הגן שואף להוות חלל אידאלי להתפתחותן של החברות. מלבד הערך התעשייתי האדיר וההכנסות הפיננסיות המוערכות במיליוני שקלים, הגן דוגל גם בערכים אומנותיים המתבטאים בסדנאות קבועות למבקרים, סיורים לבתי ספר וקבוצות מאורגנות, גן פסלים מרהיב בו מוצגים מיטב יצירותיהם של אמני ישראל לדורותיהם, ומוזיאונים (מוזיאון ליהדות דוברת גרמנית - מרכז מורשת הייקים, מוזיאון אומנות התעשייה, והגלריה לאומנות). בעקבות הצלחתו של הגן, הוקמו גנים נוספים באותו הסגנון: “גן התעשייה בתל חי”, “גן התעשייה בדלתון" “גן התעשייה בעומר”, ועוד.


עסקים גדולים באיזור הצפון:

עקב מיקומם האידיאלי של מוסדות הלימוד בעלי השם העולמי, הטכניון ואוניברסיטת חיפה בצפון הארץ, קיימות משרות רבות בתחום החינוך, החל ממרצים ומתרגלים, ועד למורים פרטיים, מטמיעי תכנים באתרים לימודיים שנועדו לתמוך בסטודנטים בהשלמת חומרים, סיכומים והכנה לבחינות. המתעניינים דווקא בתחומי ההיי-טק והמחשבים ישמחו בוודאי לדעת כי קיימת דרישה תמידית ההולכת וגוברת לאנשי מחשבים והייטקסיטים בעלי ידע נרחב ורעיונות מקוריים להמשך פריחתן של חברות הענק המצליחות גוגל, אינטל ו-IBM, שתקעו גם הן את דגלן בראשית המפה, ומציעות כעת מגוון עבודות לבודקי תוכנה, מתכנתים, קופירייטרים, מומחים פיננסיים ואף כמה תפקידי אדמיניסטרציה אשר יכולים לפתוח דלתות לבעלי פוטנציאל מנהלי, לטפס מעלה בעולם העסקים בקצב איטי אבל בטוח. ההשתלבות התעסוקתית באזור הצפון היא יותר מחלום בימינו אנו - היא אפשרות. יתרה מזו, למעוניינים בשילוב עבודה עם תחביב, קיימות משרות רבות בתחום התיירות כמדריכי טיולים בשבילי הצפון עוצרי הנשימה, כמומחי מלונאות ומנהלי אכסניות מאחר ואיזור הצפון נשאר פופולארי כבעבר גם בקרב תיירים מחו"ל, אך לא פחות בקרב אוהדי ארץ ישראל לכל אורכה ורוחבה.


השמה ומציאת עבודה באיזור הצפון:

השמה ומציאת עבודה בצפון יכולה להיעשות באופן עצמאי, דרך חברות השמה ומיקור חוץ, או באמצעות חיפוש עבודה בצפון באתר ג'ובנט, המציע מעל 1000 משרות המיועדות לתושבי הצפון ו/או למעוניינים לעבוד באיזור הצפון ולהרוויח מעל לכל - איכות חיים שאין דומה לה. המשרות מתעדכנות באופן קבוע וכעת אנו מזמינים אתכם לבחור את המשרה המתאימה לכם מתוך אינספור האפשרויות הקיימות. העבודה באזור הצפון נמצאת במרחק שליחת קורות חיים.
אל תתפשרו על האפשרות לגלות עולם חדש של סטארט-אפים, מפעלים חדשים, שינוי אווירה והשמה במקצוע הקרוב ללבכם.

בהצלחה!

 צפו במאגר המשרות באתר באזור הצפון

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Linkedin