חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

tleperformance אלעל סופר פארם סנטר נכסים

חדשות טובות: חלק ראשון

כותרות הענק המתפרסמות באמצעי התקשורת בנוגע לפיטורים, צמצומים, האטה, מיתון ומשבר – מציפות אותנו בחודש האחרון ללא הפסק. אולם, יש גם חדשות טובות, ואנו בג'ובנט מוצאים לנכון לתת להן ביטוי, דווקא עכשיו, על מנת לאזן את הפאניקה הכלכלית והכללית. בסקירה הבאה נביא בפניכם ציטוטים אופטימיים מפיהם של מעסיקים, ואנו תקווה שזרם החדשות הטובות רק ילך ויגבר. אנו מצידנו ניתן לחדשות אלו במה ברוחב לב.

ג'רוזלם פוסט

תומר מרגוליוס – מנהל משאבי האנוש של ג'רוזלם פוסט ישראל:
"כחברה שקיימת כבר 75 שנה ומעסיקה מאות עובדים, החלטנו בג'רוזלם פוסט שעכשיו זה הזמן הטוב ביותר להגביר את מערך הגיוס שלנו ולא לצמצם. אנו פונים לקהל האיכותי, המחפש סביבת עבודה צעירה ונעימה ורוצה להשתלב, להתקדם ולהתפרנס בעולם התקשורת והמדיה. ישנו מגוון רחב של משרות שאנו מעוניינים לאייש למרכזים שלנו בתל אביב וירושלים – נציגי מכירות טלפוניים ונציגי שירות לקוחות וכן מועמדים לעבודה משרדית, למשרה במשמרות בוקר, ערב ולילה".

ולסיום ובנימה אישית... "אותי תמיד לימדו:
תמיד שיורד גשם וסוער בחוץ
תזכרו שתמיד אח"כ תופיע השמש.
תהיו אופטימיים".


תומר מרגוליוס. "עכשיו זה הזמן הטוב ביותר להגביר את מערך הגיוס שלנו ולא לצמצם"


סיסנת


אפי גיטאית, סמנכ"ל מערכות מידע ושירותי מיקור חוץ ב"סיסנת" (חברת תוכנה המונה 150 עובדים):
"אנו חשים כי לאחרונה גדל משמעותית מספר קורות החיים שאנו מקבלים וכי חל שיפור ניכר באיכותם של מחפשי העבודה, דבר אשר מגביר את היענותנו לדרישות הלקוח והפרויקטים אותם אנו מנהלים ומאפשר לנו לשלוח מועמדים מתאימים ואיכותיים יותר בזמן מהיר יותר".


אפי גיטאית. "חל שיפור ניכר באיכותם של מחפשי העבודה"

 
לוג-און

תומר ויקינסקי, מנהל מחלקת גיוס, לוג-און:

"למרות ההאטה במשק, לשמחתנו, לא נרשמה בינתיים האטה משמעותית בפעילות. אני זוקף את העניין לזכות שיתופי הפעולה של לוג-און עם גופים חזקים בשוק והגידול בפעילויות מיקור חוץ עם לקוחות מובילים. לוג-און פועלת במספר מגזרים ומשלבת בין שלושה תחומי עניין מרכזיים – פיתוח, פרויקטים וייעוץ. שילוב זה יוצר בימים כתיקונם ובטח שבמציאות העכשווית מגוון של אפשרויות תעסוקה, ומאפשר גמישות וניידות בין פרויקטים, מגזרים ולקוחות. ובכן, לדוגמא, בימים אלו דרושים לנו באופן דחוף 8 מתכנתים בכירים ב- NET. עם ידע וניסיון מוכח מעולם הבדיקות או בפיתוח כלי בדיקות, אשר ישתלבו בצוותי פיתוח של החברה בצפון ובמרכז. מעבר לאלו דרושים לנו בדחיפות הן אנשי פיתוח בכירים נוספים במגוון טכנולוגיות וכן אנשי תמיכה בתחום אבטחת המידע, אנשי בדיקות, מתכנתי MF ומנתחי מערכות לאיוש מיידי".

ובנימה אישית, "אנו מוצאים שמצב השוק מייצר לא מעט הזדמנויות חדשות ומאפשר בשיטות עבודה יצירתיות לנצל אותן עד תום, מכאן אני קורא לכל אותם המועמדים שיכולים להיות רלוונטיים למשרות השונות שלנו להעביר אלינו קורות חיים בהקדם ולהשתלב במגוון של פרויקטים אטרקטיביים קיימים ובצוותי פיתוח חדשים שמוקמים ממש בימים אלו. בהצלחה!".


תומר ויקינסקי. "מצב השוק מייצר לא מעט הזדמנויות חדשות"

 
שילוב

יוסי ארואסטי, מנכ"ל שילוב עולם של תעסוקה מתקדמת
, מציע למעסיקים להתייעל בתקופה זו:
"מעסיקים צריכים לחשוב על דרכים להתייעלות בחברה. בשילוב הקמנו יחד עם העובדים ועדת חיסכון וזה מתחיל בחיסכון בנייר ובחשמל, בכיבוי המחשבים בסוף היום ובכך שעובד לוקח על עצמו עוד תפקידים. יש הרבה דברים שניתן לחסוך בהם ועל ידי כך לצמצם את הפיטורים".


יוסי ארואסטי. "יש הרבה דברים שניתן לחסוך בהם ועל ידי כך לצמצם את הפיטורים"


 לכתבה באנגלית

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin