חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

AC נכסים קורן טק סנטר נכסים

סיפור הצלחה - ניצן ואלי, אנשי תמיכה טכנית, אינטרגרף / הילה יעקובי

ניצן ואלי מצאו את עבודתם בחברת אינטרגרף ישראל מרכז פיתוח תוכנה, באמצעות אתר ג'ובנט.

ניצן, בן 31, נשוי ואב לשניים מספר:
"בשנת 2002 סיימתי לימודי הנדסת חשמל והתחלתי לעבוד כמהנדס תכנון בחברת החשמל.
עבדתי שם כ-3 שנים ואז החלטתי לחפש מקום עבודה אחר.
בחברת החשמל הרגשתי כמו בורג קטן במערכת ענקית. הרגשתי שאני לא מתקדם ושאין לי מספיק אתגר מקצועי. חיפשתי אתגר, אחריות, רציתי להיות ראש גדול וכשהגעתי להכרה הזו, התחלתי לחפש".

אלי, בן 30, מספר:
"הרקע המקצועי שלי הוא טכנאי מחשבים. לפני שהגעתי לאינטרגרף עבדתי בארה"ב במשך חצי שנה, במחלקת תמיכה בחברת תוכנה. זו היתה חוויה, אבל לא מדהימה כפי שציפיתי. החלטתי שאני רוצה לחזור לארץ והתחלתי לחפש עבודה בעודי בארה"ב".ניצן ואלי במשרדי אינטרגרף

על תהליך החיפוש:
ניצן: "מרגע שהתחלתי לחפש, תוך חודשיים התמזל מזלי ומצאתי את העבודה באינטרגרף. למעשה מי שעשה את רוב עבודת החיפוש, היתה אשתי. היא זו ששלחה את קורות החיים שלי והיא זו שביצעה את החיפוש באתר ג'ובנט. אשתי מאוד אוהבת את האתר ובכל פעם שמישהו ממכריה מחפש עבודה, היא עוזרת לו, באמצעות אתר ג'ובנט. זה אתר מאוד מוצלח שעזר לה למצוא עבודה להרבה חברים, וכמובן גם לי".

אלי: "התחלתי לשלוח קורות חיים עוד מארה"ב, אבל אז הבנתי שזה בעייתי כיוון שלא יכולתי להגיע לראיונות, ונאלצתי להפסיק את חיפושיי. כשחזרתי לארץ, חידשתי את החיפוש ובאופן טבעי פניתי לאתר ג'ובנט.
ג'ובנט נמצא אצלי ברשימת המועדפים כבר כמה שנים. בכל פעם שחיפשתי עבודה, פניתי לג'ובנט. מבחינתי הוא האתר השולט, גם מבחינת מגוון משרות וגם כי הוא פונה לקהל מאוד רחב ונותן מגוון רחב מאוד של אפשרויות."

ניצן החל לעבוד באינטרגרף לפני כעשרה חודשים. אלי החל לעבוד לפני כחודשיים.

על מציאת העבודה באינטרגרף:
ניצן: מרגע שנשלחו קורות החיים שלי לאינטרגרף, לאחר כשבוע זומנתי לסדרה של ראיונות. כעבור שבועיים קיבלתי תשובה חיובית וברגע שסיימתי את החפיפה למחליף שלי בחברת החשמל, התחלתי לעבוד באינטרגרף".

אלי: "כשחזרתי לארץ, במהלך חיפושיי, התחלתי לעבוד באופן זמני על פרוייקט מסויים. כשהתקשרו אלי מאינטרגרף, הייתי עדיין מעורב באותו פרוייקט ועל כן לקח חודש וחצי מהרגע שבו התקבלתי, ועד לרגע בו התחלתי לעבוד".


חברת אינטרגרף היא חברה אמריקאית העוסקת בפיתוח תוכנה לשוק ההנדסי, בתחום המיכשור ובתחום החשמל. אינטרגרף ישראל היא חברת בת של אינטרגרף העולמית. החברה הוקמה כחברה פרטית בשם PID בשנת 1985 ובשנת 1999 נרכשה ע"י חברת אינטרגרף העולמית. לחברת אינטרגרף יש סניפים וחברות בנות בכל רחבי העולם. הסניף הישראלי ממוקם בקריית מוצקין ועובדים בו כ-80 עובדים.

עדי קליגר, מנהלת הגיוס של אינטרגרף מספרת:
"אינטרגרף העולמית החליטה לפתוח מרכז ידע שיאסוף וירכז את כל המידע אודות מגוון התוכנות שאינטרגרף מפתחת ברחבי בעולם. המקום שנבחר להקמת מרכז הידע, הוא ישראל. בימים אלו ממש, אנחנו קולטים אנשים גם לצורך הזה".

ניצן ואלי עובדים שניהם במחלקת התמיכה הטכנית של החברה.

על העבודה בחברת אינטרגרף הם מספרים:
ניצן: אינטרגרף היא חברה צעירה ודינאמית. העבודה כאן מעניינת ומאתגרת. זו לא עבודה שיגרתית ומונוטונית, אלא עבודה שדורשת חשיבה ויצירתיות. אני מגדיר את אינטרגרף כהייטק שפוי. מצד אחד יש כאן את האתגר והעניין שיש בחברות הייטק, מצד שני, עובדים כאן בשעות נורמליות וניתן לשלב בין עבודה ומשפחה בלי שהאחד יבוא על חשבון השני".

אלי: סביבת העבודה כאן היא צעירה, האנשים כאן ברמה מאוד גבוהה, הן מבחינה אישית והן ברמה האינטלקטואלית. זה מקום שונה ממקומות אחרים בהם עבדתי, האנשים כאן מאוד נחמדים ומלאי נכונות לעזור. העבודה כאן מאוד מעניינת, אנחנו חוקרים דברים, חושבים בצורה יצירתית ומנסים למצוא פתרונות למגוון של צרכים."

על הקליטה באינטרגרף:
ניצן: "מצאתי פה בית חם. זו חברה קטנה ואינטימית עם אנשים נפלאים. האווירה כאן נעימה ומבחינה חברתית זה מקום נפלא. אני מאוד מרוצה כאן ומבחינתי זה שיפור אדיר בתנאים".

אלי: "אני מאוד שמח שהגעתי לאינטרגרף. קיבלו אותי כאן מאוד יפה. האווירה כאן משפחתית ונעימה. עבורי זהו בית מורחב".

לסיום מספרת עדי, מנהלת הגיוס של החברה:
"בעשרת החודשים האחרונים נקלטו בחברה 6 עובדים שהגיעו באמצעות אתר ג'ובנט. הם נקלטו במגוון של משרות – אנשי תמיכה, QA ואנשי פיתוח. אינטרגרף ישראל נמצאת במגמת צמיחה ואנחנו עומדים בפני גיוס מאסיבי".


לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית


 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin