חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

Ramot סנטר נכסים סופר פארם tleperformance

סיפור הצלחה – מיכאל רייפמן, איש תפעול ובקרה, HOT / הדס שמעוני

לפני כתשעה חודשים סיים מיכאל רייפמן, 23, שירות צבאי כמנהל רשת והחליט להתמחות בתחום המחשוב. כבוגר המגמה לטכנולוגיות מידע וללא ניסיון ממשי, החליט להצטרף למעגל מחפשי העבודה, לאחר פסק זמן של חצי שנה, ולשלוח קורות חיים למגוון חברות. לפני שלושה חודשים החל לעבוד מיכאל כאיש תפעול ובקרה בחברת HOT, משרה אותה מצא באמצעות אתר ג'ובנט.

HOT מספקת ללקוחותיה חבילת תקשורת מלאה לבית. חבילה הכוללת טלוויזיה רב-ערוצית, שירותי גישה לאינטרנט המהיר בכבלים ושירותי טלפון פנים-ארצי. כחברת תקשורת מובילה, עובדיה נהנים מסביבת עבודה טכנולוגית, חדשנית, שוקקת חיים ומספקת.

כיצד נערך החיפוש אחר משרה חדשה, ללא ניסיון?
לאחר שסיימתי את השירות הצבאי, במהלכו התמחיתי בניהול רשתות, החלטתי לרכוש ניסיון בתחום המחשבים עוד בטרם ארשם ללימודים בתחום. בדרך זו, אוכל להכיר את סגולותיו של תחום המחשוב בצורה מקיפה יותר. מעבר לכך, ההכשרה שקיבלתי בצבא לניהול רשתות, הקנתה לי יתרון בשוק העבודה ואכן זמן קצר לאחר ששלחתי קורות חיים, התקבלתי לשמחתי כעובד בחברת HOT.

כיצד ניהלת את תהליך החיפוש?
ראשית, מיקדתי את קורות החיים שלי, כך שלמרות שהגעתי ללא ניסיון ממשי מהאזרחות בתחום התפעול, הייתי בעל יתרון על מועמדים אחרים. שלחתי קורות חיים, הן לחברות אותן איתרתי באמצעות אתרים לחיפוש עבודה באינטרנט והן למשרות בעיתונים.


מיכאל רייפמן, איש תפעול ובקרה

מה משך אותך לתחום התפעול והבקרה?
נתקלתי באתר ג'ובנט בתפקיד בקר ב- Network Operation Center) NOC) – ניהול ובקרת רשת בחברת HOT. מפעיל במרכז בקרת הרשת NOC נשמע לי תפקיד אחראי ומאתגר, אשר מאפשר לי להתקדם ישירות מתפקידי בצבא. מרכז תפעול ובקרה הוא מרכז המאויש 24 שעות ומספק ביקורת מתמדת על המתקן ותשתיות החברה.

מה היו השיקולים שלקחת בחשבון כשחיפשת עבודה?
שלחתי קורות חיים בעיקר למשרות אדמיניסטרטיביות בתחום מערכות מידע, כאשר הכוונה הייתה למצוא עבודה בתור מנהל רשת. כשנתקלתי בהצעת העבודה של HOT, ראיתי שהיא מציעה גם יכולת שליטה על מערכות בדומה לניהול רשת, והחלטתי לבדוק את הנושא.
היו לי כמה קריטריונים עליהם לא ויתרתי כשחיפשתי משרה מתאימה, בין היתר, שכר ותנאי עבודה טובים ומעבר לזה וחשוב לא פחות – יחס המנהלים והתנהלות החברה כלפיי כעובד. 

בדקת אופציות נוספות?
הייתי בלא מעט ראיונות עבודה, כאשר את רובן דחיתי. כשהגעתי למרכז ההערכה של HOT מיד התאהבתי במקום. במהלך הראיונות עם מנהליי הישירים והמנהלים הבכירים יותר, הכרתי אנשים יוצאי דופן באישיותם וברמה המקצועית שלהם. כל אחד מהראיונות הביא אותי למסקנה אחת, שאני מאד מרוצה מהחברה ומעוניין להתקבל לתפקיד איש תפעול ובקרה.   

מה מהות תפקידך כאיש תפעול ובקרה?
התפקיד שלי כולל בתוכו ניתור ובקרה על התשתיות של HOT. במסגרת תפקידי אני פותר תקלות על ידי תפעול מחדר הבקרה, ובמקרה הצורך אני אחראי לזמן טכנאי רשת למוקד הבעיה, על מנת לפתור אותה באופן המהיר והיעיל ככל האפשר.

האם אתה מרגיש שאכן התקדמת מבחינה מקצועית מאז שהגעת לכאן? 
HOT הינה חברה רצינית המשקיעה בעובדיה וגורמת להם נחת וביטחון. במשך כל התהליך, הן הגיוס והן בקליטה לחברה, זכיתי ליחס אישי וחם. במהלך הגיוס, לאחר כל ראיון קיבלתי שיחת טלפון עוד באותו היום עם תשובה חיובית והזמנה לראיון הבא, לעומת חברות אחרות שגרמו לי להמתין בחוסר סבלנות כמה ימים עד לקבלת מענה. מעבר לזה, זו חברה שיש בה הרבה אנרגיות טובות ואדרנלין מאוד גבוה זורם בעורקיה. יש פה אנשים מדהימים ומאוד מוכשרים. התקבלתי בחום ובחיוך על ידי עובדי הצוות, שגרמו לי להרגיש נינוח ורגוע לאורך כל הדרך.

האם ניתן להגדיר את ה"שידוך" שלך עם HOT כהצלחה?
בהחלט! בתחילת דרכי ב- HOT, הידע שהיה ברשותי בתחום הרשתות היה מצומצם, אך נכון להיום אני מרגיש שהתפתחתי מאוד והידע שלי גדל באופן משמעותי. אני בהחלט רואה עצמי מתפתח בחברה וממשיך לעבוד פה לטווח הארוך. אני מאוד מרוצה מהתפקיד, מהאווירה החיובית הרווחת בצוות ומהפרגון והעזרה מצד העובדים האחרים והמנהלים הישירים. 

האם יש לך המלצה למחפשי עבודה?
אני מניח שהמלצה הטובה ביותר שאוכל לתת היא להיות סבלני ולא להתייאש. זמן קצר של מספר שבועות לקח לי למצוא משרה שעונה על רצונותיי. אני בטוח שאיפשהו יש משרה שמחכה רק לכם...

עודד אברהם, מנהל תחום מראיינים טלפוניים ומקורות גיוס ב- HOT, עד כמה שיתוף הפעולה עם אתר ג'ובנט תורם לכם?
אני שמח לומר שמדובר בשילוב מנצח. המועמדים המגיעים אלינו מהאתר הם איכותיים וממוקדים למשרות אותן מציעה HOT. הדבר נכון לתחומי השטח, בייחוד בתקופה זו, בה אנו במהלכה של מהפכת שירות, עליה הכריז מנכ"ל HOT מר הרצל עוזר. הדבר גם נכון לתחומי הטכנולוגיות, הניהול והמטה. בכל מגוון המשרות הרחב אותו אנו מציעים למועמדים, אנו רואים בג'ובנט שותף נאמן. 

מה HOT יכולה להציע למחפשי העבודה בתקופה זו?
מגוון המשרות הוא רחב מאוד וכרגע המיקוד הוא לשירות לקוחות, אבל הגיוסים לעובדים ממשיכים בכל התחומים. בין המשרות המוצעות אפשר למצוא דרישה למנהלי פרויקטים, נציגי שירות, אנשי הנדסה ומערכות מידע, אנשי תוכן וכמובן אנשי שירות טכני ואדמיניסטרציה. בתוך מוקדי השירות, שהם המקומות בהם יש ריכוזי עובדים מאוד גדולים, יש פעילויות רבות לפיתוח העובדים וכמובן פעילויות חברתיות.
העובדים נהנים מתחושת היציבות של HOT גם בימי מיתון אלו, ומאפשרויות נרחבות לפיתוח אישי ומקצועי.


לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית  

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin