חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

Ramot אלעל tleperformance סופר פארם

סיפור הצלחה - יובל אורן ורגב חיריק, ארכיטקט תוכנה ובודק תוכנה, לוג-און / הדס שמעוני

רגב חיריק ויובל אורן מצאו את עבודתם בחברת לוג-און תוכנה באמצעות אתר ג'ובנט.

יובל אורן, 45, תוכניתן במקצועו, הגיע ללוג-און לאחר שעבד מספר שנים כאיש UNIX, הקים חברת סטארט-אפ, ולבסוף נקלט בחברה לפני חודש וחצי כארכיטקט תוכנה, הנותן ייעוץ במוסד פיננסי מהגדולים בארץ. 

יובל מספר:
"לפני שהגעתי ללוג-און, עסקתי בפיתוח תקופה ארוכה. בין השאר, עבדתי כאיש UNIX והתקדמתי לתפקיד ראש צוות. בשנת 2001 הקמתי חברת סטארט-אפ, שפיתחה תיקים רפואיים לבתי חולים וטרינרים, ולאחר שלא מצאתי משקיע, פירקתי אותה והתחלתי לחפש עבודה. כבעל ניסיון רב בתחום הפיתוח נתקלתי בקשיים רבים, הנובעים, בין היתר, מאפקט הפירמידה- על פיו ככל שהדרישה לתפקיד מצומצמת יותר, כך קשה יותר למצוא עבודה".

רגב חיריק, 34, בעל תואר ראשון במדעי המחשב ומתמטיקה, הגיע ללוג-און לאחר שסיים את עבודתו כבודק תוכנה בחברת 'נס טכנולוגיות', ונקלט בחברה לפני כחודשיים וחצי כבודק תוכנה בחברת הייטק בינלאומית מהמובילה בעולם.

רגב מספר:
"לקראת סוף התואר במכללת נתניה, התחלתי לעבוד בתור בודק תוכנה (QA) בחברת 'נס'. לאחר שבעה חודשים הסתיים הפרויקט שעליו עבדנו ונמכר לחברה אחרת."


רגב ויובל במשרדי חברת לוג-און תוכנה


כיצד ניהלת את תהליך חיפוש העבודה?
רגב: "עם סיום הפרויקט התחלתי במלאכת חיפוש העבודה. העברתי קורות חיים לחבריי וניסיתי להפעיל כל קשר שהיה לי. בנוסף, שלחתי בתפוצה רחבה קורות חיים באמצעות אתר אינטרנט, שממקד את החיפוש לפי פרמטרים מסוימים. לא הייתי בררן ושלחתי למגוון רחב של תחומים כמו, תחום הסיסטם, תחום ה- QA ותחום הפיתוח.ואכן, קיבלתי מענה ממספר חברות, אפילו הלכתי לשני ראיונות, אולם לא הייתי שבע רצון מהתפקידים. חיפשתי תפקיד שיותר מחובר לטכנולוגיה". 

יובל: "המטרה שלי הייתה לחפש אחר תפקידים בכירים בתחום תוכנה, התואמים את רמת הניסיון שלי. ערכתי חיפוש באינטרנט ושלחתי קורות חיים למודעות המתפרסמות בעיתון. חיפשתי תפקיד פחות ניהולי, יותר טכני ובעל אתגר מקצועי. הגעתי לשלב בקריירה שבו לא רציתי להתפשר, והייתי מוכן לדחות הצעות מחברות אטרקטיביות בכדי לממש את המטרה".  

כיצד הגעת בסופו של דבר ללוג-און?
רגב: "חבר המליץ לי למקד את החיפוש באתר ג'ובנט. ובאמת זמן קצר לאחר שליחת קורות החיים, אחת מרכזות הגיוס  בלוג-און זימנה אותי לראיון. במהלך הגיוס, צפריר כהן, מנהל תחום ה- QA, סקר בפני משרות ההולמות את כישורי. בסופו של דבר, הציעו לי להיות בודק תוכנה בחברת הייטק בעלת סניפים רבים ברחבי העולם, שממוקמת בחזית הטכנולוגית של שוק ההייטק המקומי והבינלאומי. 
בתפקידי הנוכחי אני בודק מערכת תוכנה המסייעת לפתרון תקלות במחשב".

יובל: "בדומה לרגב, שלחתי קורות חיים דרך אתר ג'ובנט ולאחר יומיים הגעתי לחברת לוג-און. מנהל הגיוס שטח בפני מגוון תפקידים התואמים את ציפיותיי וניסיוני הבכיר. ולבסוף לוג-און קישרה אותי לאחד מהבנקים הגדולים בארץ. זה בעצם התפקיד הראשון שלי בחברת לוג-און כארכיטקט תוכנה. בפועל, משמעות התפקיד, הוא הובלה טכנולוגית בתחום NET. מול קבוצת ערוצים ישירים בארגון".   

תומר ויקינסקי, מנהל גיוס- על החברה:
"חברת לוג-און הוקמה בשנת 1983, ולמעשה פועלת בשוק ההייטק המקומי והבינלאומי למעלה מ- 24 שנים. החברה נוסדה על ידי שני חבר'ה צעירים, גיל מיגדן, בוגר ממר"ם, ויוסי שגב, בוגר היחידה הטכנולוגית של חיל הים, המשמשים כמנכ"לים של החברה עד היום. אנו מעסיקים כ- 250 מהנדסי תוכנה ב – 3 חטיבות מרכזיות (מוצרים, פרוייקטים וייעוץ ) ונמצאים בתנופת צמיחה מאד משמעותית.
לוג און מספקת פתרונות תוכנה לארגונים במגזר האנטרפרייז  ובמגזר ההייטק, בתחומי ה- WEB, המסחר האלקטרוני, קשרי לקוחות, אבטחה, תקשורת וכו'. על לקוחותינו נמנים חמשת הבנקים הגדולים בישראל, חברות הביטוח, חברות האשראי, ומגוון של חברות הייטק מקומיות ובינלאומיות מהגדולות בשוק. בנוסף, יש לנו מרכז פיתוח מתקדם בחברה המונה עשרות מתכנתים, שמפתחים ומפיצים מגוון מוצרי תוכנה.
העובדים שלנו נהנים מיציבות תעסוקתית רבת שנים, מחשיפה למגוון רחב של פרויקטים, מרמה מקצועית טכנולוגית גבוהה ואפשרויות רבות לקידום". 

כיצד שומרים בלוג-און על תקשורת רציפה עם עובדי מיקור החוץ?
רגב: "מנהלי לוג-און נענים באופן מיידי לכל שאלה שאנו מפנים, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית. טל אילוביץ', מנהל לקוחות, מקפיד לבקר באתרים, מתעניין בשלומנו ודואג ליידע אותנו שהוא לרשותנו בכל עת.
אני בהחלט מרגיש חלק חיוני מלוג-און, אם זה במתנות לחג שקיבלנו או ימי הכיף של החברה,  
ובאותה מידה אני עובד בחברת הייטק ענקית לכל דבר. אני בעצם נהנה משני העולמות."
 
יובל: "אני מאד מרוצה מההתנהלות של לוג-און. יש לי קשר רציף עם לילך הראל, מנהלת לקוחות בלוג-און, העובדת מול הלקוח. בנוסף, יש פורטל ללוג-און ובו אנו יכולים להתעדכן לגבי הטבות, אירועים ועוד".

היית מגדיר את הסיפור שלך כהצלחה?
רגב: "אני מרגיש שעשיתי את הבחירה הנכונה. תוך שלושה שבועות מסגירת הפרויקט ב'נס', מצאתי את עצמי כעובד בחברת לוג-און ומייעץ לחברת ההייטק בה אני נמצא. אני צובר כאן המון ידע, התפקיד מציע לי הרבה יותר מבודק תוכנה ותורם לי מבחינה מקצועית".

יובל: "מבחינתי, מדובר בהחלט בשידוך מוצלח. עבדתי עד כה כמתכנת בעולם ההייטק ולשם שינוי,  בחרתי לעבוד בארגון. התפקיד מאד מעניין ומאתגר מבחינה טכנולוגית. אני עובד בשיתוף עם מנהלי פרויקטים ומפתחים מקצועיים ומאד מרוצה ממקומי בחברה".

יש לך המלצה למחפשי עבודה?
רגב: "אני ממליץ להפיץ את קורות החיים לכמה שיותר גורמים ובעיקר לחברים שיכולים להפעיל קשרים. אני, לצורך העניין, העברתי ללוג און קורות חיים של כעשרה חברים. מעבר לכך, עדיף לא להיות סלקטיביים בחיפוש ולשלוח למגוון תפקידים. לדעתי, אחד היתרונות של ג'ובנט הוא המבחר הרחב של התפקידים וכמות לא מבוטלת של חברות מובילות".

יובל: "הכי חשוב לא להתייאש ולא להרים ידיים". 

תומר, על שיתוף הפעולה עם ג'ובנט:
"הרומן שלי עם ג'ובנט החל בסמוך למועד תחילת העבודה שלי בלוג-און. במהלך תקופה זו, הרחבתי את כמות המשרות המפורסמות באתר בצורה משמעותית. האתר הוכיח את עצמו מבחינת גיוסים מוצלחים. אחוז מכובד מסך הגיוסים של החברה, בשנת עבודה - 2007- 2006 בוצע דרך ג'ובנט, מה שמצדיק את שיתוף הפעולה שלנו לאורך הדרך ואת הפרסום באתר".


לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.


לכתבה באנגלית

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin