חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

סנטר נכסים סופר פארם Ramot אלעל

סיפור הצלחה - קובי אדלשטיין, דירקטור ניהול מוצר, אקסנט טכנולוגיות / הילה יעקובי

קובי אדלשטיין, בן 33, נשוי ואב לשניים, בעל תואר שני במנהל עסקים, עבד במשך למעלה מחמש שנים בחברת רנדום לוג'יק, צמח בה, ובשנה האחרונה ניהל מחלקה של 17 אנשים. לאחר מיצוי התפקיד, חיפש מקום עבודה חדש, ומצא באמצעות אתר ג'ובנט את תפקידו בחברת אקסנט טכנולוגיות. בחודש אוקטובר האחרון החל קובי לעבוד באקסנט כדירקטור ניהול מוצר.

אקסנט טכנולוגיות הנה מובילת השוק בתחום הפתרונות ליצירת ערוצי הפצה נוספים למשחקי מחשב, באמצעות תקשורת בפס רחב. אקסנט מספקת את מוצריה לשווקים רבים הכוללים מפיצי משחקים, ספקי פס רחב (BSPs), פורטלים, חברות מדיה, מפרסמים, בעלי מותגים ועוד. הטכנולוגיה של אקסנט מאפשרת לספק למשתמשי הקצה תוכן איכותי במחיר אטרקטיבי, תוך שמירה על חווית משחק ברמה הגבוהה ביותר.

מהי מהות תפקידך כדיירקטור ניהול מוצר באקסנט?
המוצר שלנו הוא טכנולוגי ואני אחראי על התוויית הכיוון וההתפתחות שלו, בהתאם לאסטרטגיה של החברה, תוך קריאה והבנה של השוק, הצרכים שלו, והכיוונים אליהם הוא מתקדם. המוצר למעשה הוא מכלול של דברים - המוצר הטכנולוגי, השירות, ופיתוחים נוספים כגון הפצה דיגיטלית של משחקי וידאו, פרסום בתוך משחקים, בניית קהילות סביב משחקים ועוד.

כיצד הגעת לתחום האינטרנט והמשחקים?
לתחום האינטרנט הגעתי די במקרה. לאחר סיום לימודי התואר הראשון, עבדתי בחברה שהיה לה גוף ייעוץ גדול עם זיקה חזקה לאינטרנט. לא היה לי רקע טכנולוגי, שם למדתי את תחום האינטרנט ומה ניתן לעשות בו. עסקתי בתחום ממשקי משתמש, בדיקת שימושיוּת (Usability), איפיון אפליקציות אינטרנט, ונחשפתי לכל התחום.


קובי אדלשטיין במשרדי אקסנט טכנולוגיות

כיצד ניהלת את תהליך חיפוש העבודה?
תקופת החיפושים היתה רגועה. באותה תקופה עברתי דירה ואשתי היתה בחופשת לידה, כך שהחיפוש לא היה מאוד מאומץ. את ג'ובנט אני מכיר שנים רבות ובאופן טבעי פניתי לאתר. במקביל, קיבלתי הצעות מהרבה סטארט אפים, אבל לא כולם התאימו לי.

מה חיפשת?
מצד אחד חיפשתי תפקיד בכיר, מצד שני, חיפשתי מקום בו אוכל ללמוד דברים חדשים וגם לתרום מהידע שרכשתי במהלך השנים.

היה חשוב לך לנהל אנשים?
פחות היה לי חשוב לנהל אנשים, הדבר שהיה יותר חשוב עבורי, היה להיות במקום בו אני יכול להשפיע, ושיהיה לי את החופש להחליט לאן אני מניע דברים. מבחינתי היתה חשיבות לסוג החברה ולמנהלים שאעבוד איתם.

איזה סוג של חברה חיפשת?
חברה דינאמית, שתחומי העיסוק שלה מעניינים, שניתן להזיז בה דברים, לא חברה עייפה. יכולתי בקלות ללכת לתחום ההימורים ברשת ולמצוא משרות עם משכורות מטורפות במיקומים מוזרים בעולם, אך לא רציתי.

מה הכריע לטובת אקסנט?
זה היה שילוב של דברים. החברה עובדת במודל ה- (B2B2C (Business to Business to Consumer, מודל שעסקתי בו פחות לפני כן, והיה לי חשוב להכניס אותו לסל הנסיון והמיומנויות שלי. במקביל, תחום העיסוק של החברה מוכר לי, רבים מהמאפיינים של המוצר ידועים לי והערך המוסף שלי יכול לבוא לידי ביטוי כמעט מיידית. התפקיד תאם את מה שחיפשתי, והחברה עשתה עלי רושם טוב מבחינת האנשים שבה. יש כאן אנשים מאוד טובים. היבט נוסף קשור למיקום הגיאוגרפי של החברה. אחרי שנים של נסיעות מירושלים למרכז, מצאתי מקום עבודה הנמצא במרחק של 10 דקות בלבד מהבית.

תמר תורקי, מנהלת משאבי אנוש, על החברה:
אקסנט טכנולוגיות היא חברה ישראלית פרטית. החברה הוקמה לפני כ-15 שנים ויש לה סניפים בישראל ובארה"ב. כיום מונה החברה כ- 110 עובדים, רובם נמצאים כאן בארץ, במשרדי החברה בפ"ת. קיימת הטרוגניות גבוהה בקרב עובדי החברה, שכן חלקם מגיעים אלינו ללא ניסיון קודם לתפקיד בודקי משחקים, ומאחרים נדרשים ידע ויכולות מאוד ייחודיים בתחום התכנות, ניהול המוצר, המכירות וניהול הפרויקטים.

תמר, על שיתוף הפעולה עם ג'ובנט:
אנחנו מגייסים באופן שוטף ומרוצים מאוד משיתוף הפעולה עם ג'ובנט. ג'ובנט מספקת שירותי סינון מעולים, וגייסנו דרכה הרבה עובדים. השירות של ג'ובנט קשוב ומקצועי, וקורות החיים שמגיעים עונים על דרישות המשרות השונות.

קובי, איך קיבלו אותך באקסנט?
קיבלו אותי יפה. היה לי קצת יותר קשה להיכנס לעניינים ממה שחשבתי, כי קיימת מורכבות בעשייה והמון פרטים שצריך להכיר. במקום העבודה הקודם שלי הכרתי את המערכת על בוריה והמעבר למקום חדש ושונה, לא היה קל. יחד עם זאת, יש כאן אווירה טובה ואנשים מבריקים שיש הרבה מה ללמוד מהם, הן ברמה הטכנולוגית, והן ברמה העסקית.

איך היית מגדיר את החברה כמקום עבודה?
באקסנט ניתן להבחין בפוטנציאל והדינאמיות של סטארט אפ, ללא החסרונות - החששות שנובעים מחוסר יציבות ושעות עבודה לא סבירות. מבחינתי זה היה שיקול חשוב. יש כאן מנהלים שיודעים לכבד את החיים הפרטיים של העובדים שלהם. כך שיש כאן שילוב של היתרונות של סטארט אפ - עדיין יחסית קטן, עדיין יש לאן לצמוח, הדינאמיות, הרעיונות החדשים שאפשר להביא, הטכנולוגיות החדשות. כל זאת, ללא החסרונות הקיימים בסטארט אפ.

האם הציפיות שהיו לך הלמו את המציאות?
זו חברה שיש בה הזדמנויות רבות מבחינה עסקית. חברה קטנה, לא מסורבלת, שניתן להזיז בה דברים, ולמרות גודלה, היא מאוד מקצועית. כשהגעתי לפה, למרות נסיוני הרב, ראיתי שיש לי עוד הרבה מה ללמוד, ומצד שני, אני יכול לתרום מהידע שלי לחברה, וזה משהו שמבחינתי מהווה יתרון מאוד גדול. זו חברה עם המון פוטנציאל, אפשרויות לגדילה וידע טכנולוגי חזק. לחברה הרבה מאוד קשרים, היא פועלת שנים רבות בשוק "חם" וחיה אותו.

אתה מרוצה מתפקידך באקסנט?
בהחלט. בתפקידי כיום אני בעל יכולת השפעה. היתרון כאן, לעומת חברה גדולה, הוא מגוון התחומים בהם אני עוסק. בחברה גדולה, לכל נישה יש את "בעל הבית" שלה, ועל כן אתה מוגבל לתחום מצומצם. באקסנט, משום שאני מביא איתי ידע והחברה מוכנה ללכת לכיוונים חדשים, אני יכול להוביל מהלכים שיפתחו ויצעידו את החברה קדימה. מבחינתי זו התקדמות, למרות שאני מנהל הרבה פחות אנשים.

ולסיום, מהן המלצותיך למחפשי עבודה?
להיות החלטי בנוגע למה שאתה מחפש. להיות ממוקד ובהיר באיזה סוג של חברה אתה רוצה לעבוד, איזה סוג של תפקיד אתה רוצה, איזו סביבה טכנולוגית מעניינת אותך, איזה תחום עסקי, ולבסוף, לדעת על מה אתה מוכן להתפשר ועל מה לא. 


לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin