חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

כצט AC נכסים סנטר נכסים רשת מלונות פתאל

סיפור הצלחה - אליעד ברזי, חוקר פרוטוקולים, אלוט תקשורת (Allot Communications)

בתום השנה השלישית לתואר הראשון בהנדסת תוכנה, החל אליעד ברזי, 27, בתהליך חיפוש העבודה, במטרה לרכוש ניסיון כסטודנט ולהעשיר את הידע המעשי שלו בתחום הפיתוח. אליעד החליט לא להתפשר וחיפש משרות שיקדמו אותו אל עבר קריירה של מתכנת. למרות שלמד בבאר שבע, אליעד מיקד את החיפוש באזור המרכז, כאשר האפשרויות במרכז לסטודנט ללא ניסיון הן גדולות יותר.
לבסוף מצא אליעד את עבודתו כחוקר פרוטוקולים, בחברת אלוט תקשורת, לאחר פחות מחודש, באמצעות אתר ג'ובנט.

אליעד מספר:
"התחלתי ללמוד הנדסת תוכנה לפני שלוש וחצי שנים באוניברסיטת בן גוריון. במהלך כל תקופת הלימודים עבדתי בצוות תמיכת מחשוב של האוניברסיטה, במטרה לרכוש ידע כללי ולהשתלב באוניברסיטה בצורה טובה יותר. בסוף השנה השלישית החלטתי להתחיל בבניית הקריירה לעבר תכנות, ולחפש משרות סטודנטיאליות שהן משרות חלקיות, בעלות נגיעה לתחום".

כיצד ניהלת את תהליך חיפוש העבודה?
"שלחתי קורות חיים בתפוצה רחבה דרך האינטרנט ובנוסף העברתי אותם לחברים, כאשר התמקדתי בתפקידי פיתוח באזור המרכז. כל חיי התגוררתי בנגב, גדלתי בערד ולאחר מכן עברתי לבאר שבע למטרת לימודים, אך אני מתכנן בסיום התואר לעבור למרכז ולהתפתח כאן מבחינה מקצועית, מכיוון שענף ההייטק רחב מאד באזור הזה. קיבלתי פניות ממספר חברות, רובן לתחום אבטחת איכות, אולם החלטתי לא להתפשר וללכת אחר המקצוע שלי, תכנות".    


אליעד ברזי במשרדי חברת אלוט תקשורת

כיצד הגעת בסופו של דבר לאלוט תקשורת?
"הטלפון הראשון שקיבלתי היה מנציגה של אתר ג'ובנט, שהתייעצה עימי לגבי תפקיד פוטנציאלי. לבסוף החלטנו לשלוח את קורות החיים שלי לחברה, למרות שדרישות התפקיד היו לסטודנט להנדסת תקשורת. סיפרתי לה על הרקע שיש לי בתחום המחשוב במסגרת עבודת התמיכה באוניברסיטה, ועל קורס שעברתי במהלך התואר על תחום התקשורת, וכך היא השתכנעה שאכן אוכל להתאים לתפקיד. זמן קצר לאחר מכן פנתה אלי  רכזת משאבי האנוש של אלוט, וזימנה אותי לראיון HR וראיון מקצועי עם אחראי הצוות, מפתח וראש הצוות עצמו. תהליך הגיוס ארך יומיים קצרים של ראיונות ולאחר חודש התחלתי לעבוד".
 
איזה רושם קיבלת על החברה במהלך הראיונות?
"הראיונות עברו בכיף, בלי לחץ או דיסטנס. היה קליק מיידי ביני לבין המראיינים, שהיו סימפטיים וברמה אנושית מאד גבוהה. מיד החלטתי שזה יהיה מקום העבודה הבא שלי. מעבר לזה, הם הציעו לי תוכנית גמישה המתאימה לסטודנטים, שאפשרה לי לשלב עבודה עם לימודים. האנשים בצוות היו מאד נחמדים והשיבו באדיבות לשאלותיי. בנוסף, תחום התקשורת נראה לי מרתק ומעניין".

אורלי זלצמן, רכזת משאבי אנוש - על החברה:
"חברת אלוט אשר הוקמה לפני 11 שנים, היא ספקית מובילה של פתרונות חכמים לאופטימיזציה (= שיפור יעילות של תכנית) של רשתות IP המיועדים לספקי תשתית, ספקי שירותים ורשתות ארגוניות. הפתרונות של אלוט עושים שימוש בטכנולוגיית DPI) Deep Packet Inspection), טכנולוגיה שהופכת את צינורות הפס הרחב לרשתות חכמות. הפתרונות של אלוט מייצרים נראות (visibility) ובקרה על תעבורת הרשת, החיוניים לניהול היישומים, השירותים והמנויים. החברה מונה כ- 240 עובדים, מתוכם 180 כאן בארץ, ועוד 60 עובדים הפרוסים בכל רחבי העולם: ארה"ב, אירופה, אסיה ובאוסטרליה".

איזו מן חברה היא אלוט תקשורת, מבחינת אווירה ואנשים?
אליעד: "אלוט היא חברה צעירה שיש בה הרבה הומור ואווירה נעימה. כל יום אנו מאזינים למוזיקה במהלך העבודה במשרד והולכים לאכול צהריים ביחד. תמיד יש לאן לפנות, כולם זמינים והצוות מאד משפחתי. אני עובד בחברה שלושה חודשים בלבד, כשמתוכם הייתי חודש במילואים, וכבר אני מרגיש בבית. בנוסף, החברה מעודדת ניוד ומאפשרת לעובדים להתקדם ולהתפתח. אני יכול לומר, שלמרות המרחק הרב בין באר שבע להוד השרון אני קם בבוקר לעבודה עם חיוך".

היית מגדיר את הסיפור שלך כהצלחה?
"אני בהחלט רואה בקבלה שלי לאלוט  סיפור הצלחה. מעבר לזה שהזדמן לי לרכוש ניסיון בחברה בעלת שם עולמי בטרם סיימתי תואר, תחום התקשורת בו אנו עוסקים נמצא בהתפתחות מתמדת בכל העולם. העבודה מאד דינמית, ואני נחשף פה לדברים חדשים כל הזמן, בין היתר, תוכנות חדשות ומגוון בעיות. אני מתפתח מבחינה מקצועית ולומד להיות חלק מצוות תוכנה, שנחשב בורג חשוב ומשפיע בחברה". 

יש לך המלצות למחפשי עבודה?
"הכי חשוב ללכת אחר התחום שאוהבים, מכיוון שבראיונות עבודה ניתן להבחין ביחסו של המועמד לתחום ולבחון האם הוא באמת מעוניין להיכנס לתפקיד זה. בנוסף, לא כדאי להתפשר על תפקיד, מבחינת כסף או חברה מסוימת, מכיוון שההליך התקין של העבודה יפגע ולבסוף העובד לא יצליח להחזיק מעמד באותה חברה. כמו כן, אני ממליץ להפיץ קורות חיים באתרים השונים, התהליך באינטרנט מאד מהיר וקליל לעומת חברות השמה". 

אורלי, על שיתוף הפעולה עם ג'ובנט:
"אנו עובדים עם ג'ובנט למעלה מחצי שנה ומאד מרוצים. מידי יום אנו מקבלים הרבה קורות חיים איכותיים וממוקדים, על פי הדרישות שלנו. ג'ובנט למעשה הוא אתר האינטרנט היחידי שאנו עובדים איתו מלבד חברות השמה. הנציגה של האתר שעובדת מולנו, לילך, קשובה לנו מאד וממלאת תפקידה בצורה יוצאת מגדר הרגיל".

לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin