חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

סנטר נכסים tleperformance AC נכסים Ramot

סיפור הצלחה - אלעד חנניה, יועץ dot Net בכיר, סלע - המרכז הטכנולוגי / הילה יעקובי

אלעד חנניה מצא את עבודתו במרכז הטכנולוגי של סלע, מקבוצת סלע באמצעות אתר ג'ובנט.

אלעד, בן 26, בוגר ממר"מ, שירת כקצין וראש צוות פיתוח ולומד ללימודי תואר במדעי המחשב בבר אילן.
אלעד החל לעבוד בקבוצת סלע לפני כחודש, ותפקידו בחברה הוא יועץ NET. בכיר, אך במסגרת זו הוא גם מפתח, וגם מעביר הדרכות.

אלעד מספר:
"לאחר השירות הצבאי עבדתי במשך כשנה וחצי כראש צוות פיתוח בחברה מאתגרת ואיכותית המפתחת אפליקצית הדמיה רפואית.
את התפקיד בחברה סיימתי כשהמערכת הגיעה לשלב של מוצר מוגמר בהצלחה מרובה. עם סיום התפקיד יצאתי ל- 3 חודשים של חופשה ולאחר מכן, התחלתי לחפש עבודה".


אלעד חנניה במשרדי המרכז הטכנולוגי של סלע

על תהליך החיפוש:   
"את החיפוש ניהלתי באמצעות מספר חברות השמה שהכרתי קודם, ודרך הפצת קו"ח באתר הדרושים ג'ובנט. התפקידים אליהם כיוונתי היו ראש צוות בכיר, או מנהל פיתוח. את ג'ובנט הכרתי מהפעם הקודמת בה חיפשתי עבודה ב- 2005.
מאוד אהבתי את ג'ובנט בגלל הממשק שמאפשר לשלוח את הקו"ח ישירות ללקוח הסופי ולא לעבור דרך חברה מתווכת.
תהליך החיפוש כולו ארך כשבועיים וחצי והיה מאוד אינטנסיבי, 4-5 ראיונות ביום. מהרגע שהתחלתי לחפש, הטלפון לא הפסיק לצלצל.
אחרי 3 שבועות כבר קיבלתי את כל ההצעות הסופיות - לחצי הגמר הגיעו 6-7 הצעות, ולגמר שתיים - סלע וחברה נוספת.
הייתי צריך לשקול ולהחליט אם באמת אני רוצה להמשיך בכיוון שעליו חשבתי - ראש צוות בכיר או מנהל פיתוח, או להיות יועץ, שזה משהו שלא חשבתי עליו מלכתחילה, כי לא הכרתי את התחום. לקח לי שבוע להחליט שזה מה שאני רוצה לעשות".

איך ביצעת את ההכרעה בסופו של דבר?
"לקבוצת סלע שלחתי קו"ח עבור תפקיד של ראש צוות, אבל הם חזרו אלי עם הצעה לתפקיד של יועץ.
עד אותו רגע לא חשבתי על תחום של יעוץ ולא כל כך התלהבתי בהתחלה מהרעיון, לא הייתי בטוח שאני רוצה להיות יועץ, כי אני אוהב להוביל אנשים, לא רק טכנולוגית אלא גם ניהולית וזה מה שעשיתי בארבע וחצי השנים האחרונות. ואז שקלתי את הדברים והבנתי שבעצם התפקיד הזה יכול להיות תפור עלי והחלטתי לעבוד כאן, בתפקיד של יועץ.
כשהגעתי לראיון בסלע, כבר היו לי כמה הצעות קונקרטיות מחברות אחרות, לתפקיד של מנהל פיתוח. נפגשתי עם ה- CTO של סלע, אלון פליס, מומחה ברמה מאוד גבוהה והבהירו לי שהתפקיד יהיה מאוד מגוון - גם יעוץ למספר רב של לקוחות, מה שגוזר מעורבות בלב הפיתוח של פרוייקטים רבים ומגוונים, גם לרוץ קדימה תמיד עם טכנולוגיות, גם פיתוח יכולות הדרכה, בשביל להדריך פה בסלע. אני מאמין שהדרך הכי טובה ללמוד, זה ללמד. ויש לי פה הרבה אפשרויות ללמוד".

אבי בלאיש, מנהל המכירות של סלע- המרכז הטכנולוגי, מקבוצת סלע, מספר על החברה:
"קבוצת סלע הוקמה ב-1990 ע"י דודו בסה וקרו סגל והיא פועלת בשני מישורים עיקריים:
מרכז הדרכה ומרכז טכנולוגי.
במקור, הוקמה החברה כמרכז הדרכה שמקנה ידע מעשי לסטודנטים. במסגרת מרכז ההדרכה מפעילה סלע הכשרות לתעשיית ההייטק ומכללה - מסלולי הכשרה קצרים בהיקפים של שנה עד שנתיים, בתחום טכנולוגיות המיחשוב העדכניות.
במסגרת פעילות המרכז הטכנולוגי עוסקת החברה ביעוץ, ניהול פרוייקטים ופעילות מיקור חוץ. קיומן תחת מטריה אחת של 2 פעילויות- גם מרכז הדרכה וגם בית תוכנה, מקנה לסלע יתרון אדיר. מתוך אלפי הסטודנטים הלומדים במכללה, את הטובים ביותר, אנחנו קולטים בבית התוכנה, המרצים משמשים גם כיועצים של בית התוכנה ויש קשר ישיר ומובהק בין המכללה למרכז הטכנולוגי.
בשנת 2001 רכשה קבוצת סלע את מכללת כלנית-כרמון שהתמחתה בקורסי מיקרוסופט, ונכון להיום, המרכז הטכנולוגי של סלע מוביל בטכנולוגיות מיקרוסופט ומעורב בפרוייקטים רבים, לרבות פרויקטים בשיתוף עם מיקרוסופט".

לגבי העבודה עם ג'ובנט מוסיף אבי:
"אני בתחום כ-10 שנים וכמי שמכיר טוב מאוד את תעשיית ההייטק והרבה מאוד מקורות גיוס, אני יכול להגיד שג'ובנט הוא אחד המקורות הטובים ביותר לכ"א איכותי ורלוונטי".

מה ההתרשמות שלך מהחברה?
אלעד: "זו חברה באמת משפחתית, יש פה התחשבות, יש כאן ערוץ קשר ישיר לכולם עם כולם, כולל עם המנכ"ל. אני מאוד מרוצה ומאמין שסלע זה מקום שאוכל להתקדם בו המון, גם מבחינה מקצועית, גם מבחינה אישית וגם מבחינה ניהולית, כמוביל טכנולוגי של פרוייקטים.
זו חברה מדהימה, גם נעים כאן, גם התנאים טובים וגם מבחינה מקצועית, אני רואה הרבה מאוד יתרונות במקום כמו סלע. אמנם אני כאן רק חודש, אבל מבחינת הגיוון של העבודה, כבר יצאתי ליעוצים אצל לקוחות, כבר הדרכתי קורס, כבר השתתפתי בעצמי ב- 2 קורסים, כבר למדתי המון בתחום ה- 3.0  NET. , אני כבר משתלב בפיתוח קוד של מערכת, וכל זה בתקופה הקצרה הזו. זה מדהים איך שהחברה הזאת עובדת ומנוהלת".

סיפור הצלחה?
"אני מרוצה כאן מאוד. כשעשיתי את השיקול מה יקדם אותי יותר, הבנתי שסלע תוכל לקדם אותי הרבה יותר מבחינה מקצועית, מכל מקום אחר, כי בכל מקום אחר אני אגיע לאיזושהי נישה, אתמקד ואעמיק בנושא מסויים, אחקור ואלמד אותו לעומק, כמו שעשיתי עד היום במקומות שונים, אבל זה פחות מאפשר ראייה רוחבית. יש כאן אנשים ברמה מקצועית מאוד גבוהה ויש תמיכה של יועצים זה בזה. עובדים כאן באוירה מאוד חברית, אין פה אגו, זה די נדיר בתחום של יעוץ".

לסיום, יש לך המלצה למחפשי עבודה?
"להשתפשף קצת בראיונות במקומות שפחות רוצים להתקבל אליהם, כי יש הבדל בין ראיון ראשון לראיון שלישי. תמיד לנסות לראות איפה אפשר ללמוד יותר, לדעת יותר ולהרחיב אופקים. זה בעיני הדבר הכי חשוב בשוק שלנו. מי שלא לומד מספיק מהר ומספיק חזק, לא רק שהוא נשאר במקום, אלא הולך אחורה".


לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin