חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

Ramot אלעל tleperformance סופר פארם

סיפור הצלחה – הילה מיטב, מנהלת אדמיניסטרטיבית, Netwise / הדס שמעוני

בכתבה הבאה נביא את סיפורה של הילה מיטב, בת 24, שמצאה את עבודתה בחברת Netwise באמצעות אתר ג'ובנט. הילה נקלטה לעבודה לפני ארבעה חודשים בתפקיד מזכירת חברה. לאחר שלוש שנים במהלכן עבדה בחברה ממשלתית ורכשה רקע וניסיון רב באדמיניסטרציה, החליטה להחליף מקום עבודה. לשמחתה התקבלה ל- Netwise כמנהלת אדמיניסטרטיבית ועוזרת מנכ"ל.

על חברת Netwise:
Netwise היא חברה מובילה בישראל, בהקמת מערכות אינטרנט לארגונים. במסגרת זו היא מספקת פתרון מלא למימוש הפוטנציאל ברשת, החל משלב הייזום של המערכת, דרך אפיון ועיצוב מכוונים משתמש, פיתוח, בדיקות, אינטגרציה ותפעול מלא של המערכת וניהול תכניה.
עם לקוחות החברה נמנים למעלה מ- 120 ארגונים גדולים (Enterprises), ביניהם: הבורסה לניירות ערך, הפניקס, לאומי, דיסקונט, הפועלים, משרד החוץ, משרד ראש הממשלה, משרד האוצר (פרויקט gov.il), פרטנר, סלקום, אמדוקס, אל על ועוד.

מדוע החלטת לחפש מקום עבודה חדש, לאחר תקופה ארוכה של שלוש שנים?
"לפני Netwise עבדתי בחברה ממשלתית, במחלקה המשפטית כמזכירה ראשית. במסגרת התפקיד התמחיתי במקצוע המזכירות והניהול המשרדי בצורה הטובה ביותר. בסופו של דבר, לאחר מספר שנים החלטתי לעזוב מכיוון שרציתי להתקדם ולהכיר עולם תוכן חדש".


הילה מיטב במשרדי חברת Netwise

כיצד ניהלת את תהליך החיפוש?
"הפצתי קורות חיים דרך אתרים לחיפוש עבודה, אך התמקדתי באתר ג'ובנט מכיוון שהוא אתר מוכר, המציג משרות רבות והתפעול שלו קל, נוח ויעיל. שלחתי בתפוצה רחבה לתפקידים בעלי אחריות, בעולמות תוכן מעניינים מתחום האדמיניסטרציה, כגון מזכירות, ניהול משרד, עוזרת מנכ"ל וכדומה. חיפשתי עבודה שבה אוכל לצבור ניסיון בתחום האדמיניסטרציה וגם ליהנות מסביבה צעירה ותומכת". 
 
מדוע בחרת בסופו של דבר ב- Netwise?
"במהלך הימים שהגעתי לחברה לראיונות, פגשתי אנשים נחמדים ומחויכים שנתנו לי תחושה טובה. מעבר לכך, התפקיד נשמע מאתגר ותואם את יכולותיי. בתהליך הגיוס הדגישו בפניי שוב ושוב כי Netwise היא חברה האוהבת לקדם מבפנים, ולבחורה צעירה כמוני, השוקדת בימים אלו על תואר ראשון, יכולות להיות הזדמנויות טובות להתקדם. בחברה יש ערב רב של תפקידים, וכך אני יכולה למצוא עצמי משתלבת במגוון תפקידים, החל מניתוח מערכות או ניהול פרויקטים וכלה גם באשת בדיקות אם בכל זאת אתאהב בצד הטכנולוגי".

במה את עוסקת במסגרת תפקידך כאחראית אדמיניסטרטיבית ועוזרת למנכ"ל?
"Netwise מונה היום 200 איש, ואני משמשת כמזכירת החברה היחידה. כתוצאה מכך, מעבר לאחריות על התפעול המשרדי השוטף, אני גם נותנת תמיכה ועזרה למחלקות השונות בחברה, מתן שירות לכל העובדים, מענה לטלפונים וקבלת אורחים. אני משמשת כעוזרת למנכ"ל ולמשנה למנכ"ל ומיום ליום גדלים תחומי האחריות שלי".

איזו מן חברה היא Netwise מבחינת אווירה ואופי?
"Netwise היא חברה מדהימה, האווירה בה נעימה ובין העובדים ישנה חיבה ופרגון. ייחודה של החברה מתבטא בכך שהמנהלים הבכירים ביותר נותנים לי ולשאר העובדים יחס אישי, מדברים ב'גובה עיניים' ובחמימות. הדלתות פתוחות תמיד ולא רק ברמת הסיסמא, אפשר לשבת ולדבר עם כל אחד ללא חשש. Netwise היא יותר ממקום עבודה. שמים בה דגש רב על פעילויות לעובדים בשעות העבודה ואחר הצהריים, יש ארוחות בוקר משותפות כמעט כל חודש, מתנות בחגים לכל העובדים. אני נהנית להגיע לעבודה בבוקר ומרוצה מאופן התנהלות החברה באופן כללי ומהתפקיד שלי באופן אישי".
 
האם את מרגישה שאכן התקדמת מבחינה מקצועית מאז שהגעת לכאן ורואה עצמך בחברה לטווח הארוך?
"בוודאי. התרשמתי מאד לטובה מתפקידי המאתגר ומהתנהלות החברה. במהלך ארבעת החודשים שאני כאן, למדתי להכיר חברה תומכת, אשר יודעת להדריך את עובדיה ולתת בהם אמון. Netwise מאופיינת בראש ובראשונה ברוח צעירה, בהנהלה מפרגנת ומורכבת מעובדים איכותיים".

שידוך מוצלח?
"אני מרוצה מכך שנפל בחלקי לעבוד ב- Netwise. אוכל בהחלט להגדיר את הקבלה שלי לחברה כהצלחה אישית ומקצועית גדולה. אני מרגישה שהתקדמתי מאוד מאז שבאתי לכאן, הן מבחינת התפקיד שדורש ממני להגדיל ראש, להיות שותפה לקבלת החלטות ולעיתים קרובות להיות יצירתית. אני מאמינה בכל ליבי שזוהי התחלה של ידידות נפלאה ומקווה שאתפתח בחברה לאורך השנים".

האם יש לך המלצות למחפשי עבודה?
"הכל טמון לדעתי בתפיסה חיובית. כל מועמד שמנסה למצוא משרה מתאימה צריך להאמין בעצמו, להיות אופטימי וממוקד והדרך לקבלה תהיה קרובה מתמיד".

ענת גוטמן, רכזת משאבי האנוש, מספרת על ייחודה של Netwise:
"Netwise שמרה לאורך שנות קיומה על צביון מיוחד. היא אינה חברה גדולה ובירוקרטית, למרות שהיא מונה היום כבר 200 עובדים. ההרגשה היא שכולם מכירים את כולם ושכל אחד פתוח לשמוע את השני. כשאני מראיינת מועמדים אני שמה דגש רב על אישיות המועמד עוד לפני המקצועיות. אחרי הכל, אפשר ללמד כל אחד את המקצוע, אבל אי אפשר ללמד אנשים להיות נחמדים. שותפות ועבודת צוות הם ערכי יסוד
ב-Netwise, בעזרתם היא שומרת על הייחודיות שלה".

כיצד Netwise מתמודדת עם המצב הכלכלי הקשה?
"אנחנו מצידנו נערכים למצב הכלכלי גם באופן מיידי, וגם בתוכנית העבודה לתחילת שנת 2009. במסגרת ההיערכות החלטנו להיות מאוד מחושבים בתהליכי גיוס של עובדים חדשים. היערכות זו תבטיח שגם אם החברה לא תצמח כפי שהיינו רוצים, היא תישאר רווחית ויציבה – מוכנה לממש את הפוטנציאל של השוק לכשהוא ישתחרר".

עד כמה שיתוף הפעולה עם אתר ג'ובנט מספק לכם מענה לצרכי הגיוס?
"אתר ג'ובנט משרת אותנו נאמנה מזה שנתיים. ההתנהלות מול האתר היא קלה ונוחה, כך שלי כלקוחה יש האפשרות לפרסם משרה, לעדכן ולהוריד אותה על פי צרכיי בכל עת. מעבר לכך, קורות החיים שנשלחים ישירות למייל שלנו הם ממוקדים, איכותיים ועונים על דרישות המשרה. השנה גייסנו דרך אתר ג'ובנט 11 עובדים ואנו מרוצים מאד מכולם. כמו כן, אנו רואים כי לעובדי ג'ובנט אכפת מהלקוחות וכי הם עמלים כל הזמן לשיפור המערכת כך שתהיה נגישה ללקוח". 


לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית  

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin