חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

tleperformance אלעל סנטר נכסים Ramot

סיפור הצלחה – ליז וורונוב, מנהלת לוגיסטיקה ומלאי, דניאלה להבי / הדס שמעוני

בכתבה הבאה נביא את סיפורה של ליז וורונוב, 30, בוגרת תואר ראשון בעיתונאות ופסיכולוגיה, עולה חדשה מברית המועצות. בטרם התקבלה לחברת דניאלה להבי, עבדה ליז ברשת "טיב טעם" כקצינת ביטחון ולאחר זמן מה החליטה לחפש תפקיד חדש בתחום הלוגיסטיקה. לבסוף, מצאה ליז את עבודתה כמנהלת לוגיסטיקה ומלאי בחברת דניאלה להבי לפני כשמונה חודשים, באמצעות אתר ג'ובנט.

דניאלה להבי, ממעצבות התיקים והנעליים הוותיקות בארץ, פתחה בשנת 1990 את הסטודיו הנושא את שמה ויסדה את מותג 'תיקי המעצבים' הראשון מסוגו בישראל. המותג מתמחה בייצור תיקי עור בעיצוב אישי ובאיכות ורמת גימור שלא הייתה מוכרת בעולם העיצוב והאופנה הישראלי עד לאותה תקופה. אתגר חדש ליכולותיה מצאה דניאלה כשהחלה לעצב נעליים, מגפיים וסנדלים מקוריים, בגימור העומד בסטנדרטים בינלאומיים. כיום רשת דניאלה להבי מונה 9 חנויות דגל בכל חלקי הארץ.

מדוע החלטת לחפש מקום עבודה חדש?
"הרגשתי חוסר סיפוק וקיפאון מקצועי ולכן התחלתי להפיץ קורות חיים. ניסיתי לאתר תפקיד מורכב, דינמי ומאתגר שבמסגרתו אוכל להתפתח ולהתקדם. כמו כן, סיבה טכנית של חוסר התאמה בין שעות העבודה לצרכיי, גרמה לי להתחיל לחפש. בטיב טעם עסקתי בין היתר בתחום הלוגיסטיקה והרכש, כך שהמעבר לדניאלה להבי כמנהלת לוגיסטית היה טבעי". 


ליז וורונוב אוחזת בתיק של דניאלה להבי, במשרדי החברה

כיצד ניהלת את תהליך החיפוש?
"במשך חודשיים הפצתי קורות חיים דרך אתרי חיפוש העבודה, תוך התמקדות באתר ג'ובנט. חברים המליצו לי על ג'ובנט כאתר בעל הצעות עבודה טובות ומגוונות. לאחר ההפצה זומנתי לכמה ראיונות במספר חברות".

לאילו משרות הגשת מועמדות?
"חיפשתי משרות בתחום הרכש והלוגיסטיקה, לתפקידים כגון מנהלת קמעונאות, אחראית מלאי, מנהלת מחסן ועוד".

כיצד עברו ימייך הראשונים בדניאלה להבי?
"הקליטה בדניאלה להבי הייתה מדהימה. ביומי הראשון עברתי היכרות עם כל האנשים וכבר הרגשתי בבית. בתחילת דרכי עסקתי בלימוד לקראת הכניסה לתפקיד החדש. אבי רוזן, מנהל הייצור בחברה, העביר לי חפיפה מסודרת ומקיפה על נהלי החברה, על צורת תפעול המחסן ועל מהות הלוגיסטיקה בדניאלה להבי".

איזו מן חברה היא דניאלה להבי מבחינת אווירה ואופי?
"דניאלה להבי היא חברה קטנה, המונה 50 איש העובדים זה לצד זה באווירה אינטימית ומשפחתית. מדובר בחברה המאמינה ש'אלוהים נמצא בפרטים הקטנים', ממש כמו בתהליך עיצוב התיקים והנעליים, כאשר דניאלה לוקחת תמיד בחשבון את הפרטים החשובים לכל אישה ברמת הנוחות והפרקטיות ולא רק ברמת הגימורים. דגש דומה מושם ביחס ההנהלה לעובדים, החל מתחושה נעימה שתמיד ישנה אוזן קשבת ולמי לפנות, וכלה במתנות יום הולדת מושקעות, שניכר כי הושקע זמן ומחשבה בבחירתן".

מה ההתרשמות שלך מהחברה?
"אני מאד נהנית להגיע לעבודה כל בוקר. דניאלה להבי היא למעשה עסק משפחתי קטן יחסית, בו כל העובדים חברים אחד של השני. מעבר לכך, דניאלה להבי היא חברה ששמה דגש על היחס ללקוחות, בדומה ליחס האישי והחם לו זוכים העובדים. החברה מתאפיינת בגישה מיוחדת ושונה, אם ברמת איכות העיצוב הבלתי מתפשרת, ביחס האישי ללקוחות ובהבנה שמותג ראוי להחזיר נאמנות ללקוחות נאמנים".

האם את מרגישה שאכן התקדמת מבחינה מקצועית מאז שהגעת לכאן?
"ודאי. מדי יום אני לומדת ונחשפת לדברים חדשים, מרגישה מאותגרת ושאוכל במהלך הזמן לצמוח ולהתפתח. ברמה האישית הכרתי פה אנשים שהפכו לחברים טובים שלי ואנו נפגשים מעבר לשעות העבודה.
לשמחתי, התקבלתי לחברה מאוד מאורגנת ומסודרת, שמשקיעה משאבים רבים ברווחת העובדים. עבורי, דניאלה להבי היא מקום עם עתיד מקצועי".

האם יש לך המלצה למחפשי עבודה?
"הצעתי היא לא לשבת בבית. קומו, צאו החוצה. גם בזמנים קשים ניתן למצוא עבודה. חשוב לשמור על אופטימיות ועל סובלנות ולשלוח קורות חיים מדי יום, אך כמובן חשוב לשמור על כללים נכונים של כתיבת קורות החיים ולהתאים את הכתיבה והפרטים למקום העבודה אליו אתה מציע מועמדות.
בדומה אליך – המועמד שמחפש מקום עבודה שיתאים לציפיות ולדרישות ספציפיות, המעסיק מחפש מועמד המתאים לצרכיו, על כן חשוב לחקור על מקום העבודה אליו תרצה להתקבל ולהציג עצמך בהתאם לדרישות".

פלר גרבויס, מנהלת השיווק, כיצד שיתוף הפעולה עם אתר ג'ובנט מייעל לכם את תהליך הגיוס?
"אתר ג'ובנט עזר לנו ללא ספק בגיוס כוח אדם מקצועי, איכותי ואמין. בזמנים כמו היום, בהם מצד אחד קשה למצוא כוח אדם המתאים לך, ומצד שני יש אינסוף מועמדים המחפשים עבודה, אין ספק שפעילותה של חברה כמו ג'ובנט היא פעילות חשובה ויעילה, הן למעסיק והן למחפש העבודה, על ידי יצירת הממשק המאחד בין רצונות השניים".

לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin