חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

Ramot סופר פארם tleperformance סנטר נכסים

סיפור הצלחה - מיקי שנקמן, התחיל כמנהל מכירות וקודם להיות מנהל תחום שירותים מנוהלים ואינטרנט, אומניטק / הילה יעקובי

מיקי שנקמן מצא את עבודתו בחברת אומניטק באמצעות אתר ג'ובנט.

מיקי, בן 30, נשוי, החל לעבוד באומניטק בפברואר השנה. לאחר מספר חודשים קודם לתפקיד מנהל תחום שירותים מנוהלים ואינטרנט .

מיקי מספר:
הגעתי לאומניטק מחברת סטארט אפ בשם DIS בה עבדתי כמנהל המכירות והשיווק, קרוב ל-3 שנים. לפני כן עבדתי בפרטנר, כמנהל מכירות לעסקים, שם הייתי בורג קטן במערכת מאוד גדולה. אהבתי יותר את המערכת הגדולה ופחות את היותי בורג קטן.
ב-DIS, חברה שמנתה אז 15 עובדים, הייתי בורג גדול מאוד, הייתי בין מקבלי ההחלטות, ומובילי המוצר בפרט והחברה בכלל. הבאתי את המוצר מ-0 לרמת מכירות יפה וזה היה הישג אישי, אך במקביל חיפשתי גם את הקידום שלי ובתוך חברה קטנה, האפשרויות מוגבלות. כבר הייתי בטופ וחיפשתי את השלב הבא בהתפתחות הקריירה שלי. חיפשתי מקום שישלב את שני הדברים האחרונים שמאוד אהבתי – מצד אחד, מערכת גדולה עם אפשרויות להתפתחות אישית, ומצד שני מקום שיאפשר לי יכולת לקבל החלטות ולהיות ראש גדול ולא בורג קטן. וכך הגעתי לאומניטק.

כיצד ניהלת את תהליך החיפוש:
ברגע שקיבלתי החלטה שאני מחפש עבודה, התחלתי להשתמש בכל הערוצים שאני מכיר, חברים, פרסומים בעיתון ואתר הדרושים ג'ובנט, אותו אני מכיר גם מנסיון אישי וגם מפידבקים של אנשים שאני מכיר שמצאו את עבודתם באמצעות האתר. ההיכרות שלי עם ג'ובנט היא רבת שנים, גם את עבודתי הקודמת ב-DIS מצאתי בג'ובנט. הפצתי את קורות החיים שלי בג'ובנט ובמקומות נוספים. את הפרסום של אומניטק מצאתי רק בג'ובנט. מאוד מצא חן בעיני הקונספט של אומניטק והיותה חלק מקבוצת תים-מלם. מלבד אומניטק היו לי 3 הצעות נוספות בו זמנית.


מיקי שנקמן במשרדי חברת אומניטק

מה לבסוף הכריע את הכף לטובת אומניטק?
באומניטק ראיתי את האופק. באומניטק ראיתי מקום שאוכל להיות בו במשך מספר שנים בתפקיד משמעותי, שאני יודע לעשות אותו – להקים תחום, בתוך ארגון גדול. באומניטק הוצע לי תפקיד שמשלב יכולות וידע שיש לי בענף התוכנה, וכן ידע שיש לי בהקמה של תחום חדש בתוך ארגון גדול. ראיתי יותר משני צעדים קדימה, ראיתי כאן אופק ולכן אומניטק היתה הבחירה שלי.

על החברה:
אומניטק, מחברות המיחשוב והאינטגרציה הותיקות והמובילות בישראל, היא חלק מקבוצת ה-IT 
הגדולה בישראל - תים-מלם המונה כ-3200 עובדים.
אומניטק מתמקדת בשוק ה-SMB) Small Medium Businesses) - מתן פתרונות ללקוחות קטנים ובינוניים. אומניטק היא חברה המספקת שירותי IT מקצה לקצה ומציעה ללקוחותיה מגוון של פתרונות -  מכירה של ציוד חומרה (IBM, DELL), חוזי שירות לאותה חומרה, מומחים בניהול מערך ה-IT, אינטרנט עסקי, שירותי תוכנה, אירוח שרתים בתוך אומניטק – מעטפת מלאה שמהווה פתרון כולל.
אומניטק הוקמה בשנת 1978 ומונה כיום כ-300 עובדים. החברה היא מן הוותיקות בישראל בתחום המחשוב. 

על התפקיד:
התפקיד שלי באומניטק הוא מנהל תחום שירותים מנוהלים ואינטרנט. התחומים הנמצאים באחריותי הם - מכירת חוזי שירות, אחריות על החומרה שאומניטק מוכרת, אספקת פתרונות במגוון רחב של תחומים – ניהול בסיסי נתונים, תקשורת, אבטחת מידע, ניהול רשתות ועוד.
ספינת הדגל של אגף שירותים מנוהלים ותוכנה, היא השירותים המנוהלים, דהיינו, אחריות מלאה על אגף המיחשוב של הלקוח. אנחנו מציעים ללקוח הצעה, חותמים על הסכם SLA (הסכם רמת שירות - Service Level Agreement) ואני אחראי על יישום ההסכם. מרגע זה, אני הופך מעוד ספק, לסוג של שותף. באחריותי להפוך עבור הלקוח את תחום ה-IT מנטל לנכס, לעוצמה שמניעה את הארגון קדימה. אם יודעים לעשות את זה נכון, ואני יודע לעשות את זה נכון כי זה המקצוע שלי, אני יכול לחסוך הרבה כאבי ראש והרבה כסף לארגון.

איזו מין חברה היא אומניטק?
אומניטק היא אחת החברות המשפחתיות ביותר שנתקלתי בהן. מצד אחד זו חברה של 300 עובדים, חברה גדולה ומבוססת, חברה שמכוונת לתוצאות עסקיות, חברה שמדברת ונושמת עסקים, ומצד שני ההתנהלות היא משפחתית ונעימה. אנשים מחייכים במסדרונות, יש הרגשה של ביחד ויש כאן סוג של קסם שקשה להבין איך הוא נוצר, אך הוא קיים פה באופן אמיתי. זה אחד הדברים שהרגשתי מיד כשהשתלבתי במערכת.

כיצד הרגשת במהלך הקליטה שלך בחברה?
הקליטה כללה ליווי צמוד של מנהל האגף ומחלקת משאבי אנוש. עזרו לי להבין את המנגנון ואת הנפשות הפועלות. השתלבתי כאן מאוד יפה. התחלתי בתור מנהל מכירות של תוכנת ארכיון ותוך 7 חודשים קיבלתי קידום. את המינוי הרשמי כמנהל תחום קיבלתי ממש לאחרונה.

האם אתה מגדיר את הקליטה שלך באומניטק כסיפור הצלחה?
אני מרגיש בר מזל שאני נמצא בנקודה בה אני נמצא, כיוון שבחרתי במקום שכרגע מאוד טוב לי בו ואני מתקדם מבחינה מקצועית. זה גם תוצר של יכולת אישית וגם עיתוי/מזל. אני מרוצה, טוב לי פה גם מבחינה אישית וגם מבחינה מקצועית.

ולסיום, יש לך המלצות למחפשי עבודה?
אם אתה יודע מה אתה מחפש ואתה יודע מה אתה רוצה, תמצא את הערוצים שיקדמו אותך לעבר אותה מטרה. אם אתה מחפש עבודה בחברות הייטק, אין לך מה לחפש במדור דרושים כללי בעיתון. כשאתה יודע מה אתה רוצה מעצמך ולאיזה מקום אתה רוצה להגיע, תבחר את הכלים שיעזרו לך להגיע לאותו מקום. ברגע שהבנתי את זה והבנתי מה אני מחפש, אתר ג'ובנט ספציפית היה ערוץ טבעי עבורי, בגלל החיבור שלו לתעשיית ההייטק.
לסיכום: כשאתה יודע מה אתה מחפש, ויודע לבחור את הערוצים הרלוונטיים, אתה מגדיל לעצמך את הסיכויים להגיע למקום אליו אתה רוצה להגיע.

לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים


הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.


לכתבה באנגלית

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin