חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות אליהן פנית

משרות מסומנות

משרות חמות

חברות מגייסות

AC נכסים סנטר נכסים tleperformance Ramot

סיפור הצלחה - הילה מרום ואיליה טרמן, רכזת גיוס ובודק תוכנה, נס טכנולוגיות / הילה יעקובי

זהו סיפורם של שני עובדי נס טכנולוגיות - איליה טרמן שהחל לעבוד בנס לפני כחודשיים,
והילה מרום - רכזת הגיוס שקלטה אותו בחברה. שניהם מצאו את עבודתם בנס באמצעות אתר ג'ובנט.

הילה מרום, בת 25, הנדסאית כימיה שעושה כעת השלמה לתואר בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, החלה לעבוד בנס לפני כ-11 חודשים כמתאמת גיוס. כעבור כ-5 חודשים, קודמה לתפקיד רכזת גיוס.

איליה טרמן, בן 26, נשוי + 1, החל לעבוד בנס לפני כחודשיים, כבודק תוכנה אצל אחד מלקוחות נס הגדולים, במסגרת מיקור חוץ.

דורית בר-יוסף, מנהלת הגיוס של נס, על החברה:
נס טכנולוגיות היא חברה גלובלית המספקת שירותים ופתרונות בתחום המחשוב וטכנולוגיות המידע (IT). החברה הוקמה בשנת 1999 כתוצאה ממיזוג של מספר חברות. נס מעסיקה כ- 7,800 עובדים ב- 18 מדינות בעולם,
כ- 3,000 מתוכם בישראל. עובדי החברה מועסקים בפרוייקטים שונים בתחום המחשוב, בתחומים שונים ובפרישה גיאוגרפית נרחבת. יש לנו מרכז פיתוח גדול בבאר- שבע, מכללה המעבירה הדרכות במגוון רחב של תחומים בהייטק ופרוייקטים רבים בכל רחבי הארץ.
החברה מתמחה בתחומים שונים - מיקור חוץ, פיתוח תוכנה, בדיקות תוכנה, ניהול פרוייקטים, פיתוח יישומים, הדרכות ועוד. יש לנו פרוייקטים רבים ומגוונים בכל המגזרים, ומתוקף כך יש לנו גם מגוון מאוד רחב של משרות ואפשרויות רבות לקידום וניוד עובדים בתוך החברה.

בטרם הגיעה הילה לנס, היא עבדה בחברת השמה בחיפה. היא החליטה לעשות מעבר לת"א ובעקבות כך, החלה לחפש עבודה במרכז.

על תהליך חיפוש העבודה:
הילה: את עיקר החיפוש ערכתי באמצעות אתר ג'ובנט, אותו הכרתי מעבודתי הקודמת כרכזת השמה. במקום עבודתי הקודם עבדנו הרבה עם ג'ובנט וזכרתי את התהליך לחיוב. משום כך, כשהתחלתי בחיפוש פניתי לג'ובנט. החיפוש באתר הוא מאוד נוח, כי ניתן לחפש עפ"י תחומים, ניתן לראות מתי עודכנו המשרות החדשות ביותר וניתן לערוך חיפוש עפ"י איזורים. את החיפוש מיקדתי למשרות בתחום משאבי אנוש.

עבודתו הקודמת של איליה היתה בחברת פלאפון, אך בין שתי העבודות הוא השקיע את זמנו בלימודים במכינה אקדמית. כעת הוא ממשיך בלימודי מדעי המחשב במכללת אריאל, במקביל לעבודתו בנס.

איליה: את החיפושים ערכתי באינטרנט ושלחתי את קורות החיים שלי באמצעות ג'ובנט. חיפשתי משרה בתחום בדיקות התוכנה וחיפשתי משרה שתיתן לי דחיפה לעתיד.

מהיכן הכרת את ג'ובנט?
איליה: זו שאלה שקצת קשה לענות עליה, כיוון שהיום כל אדם שחשוף לעולם האינטרנט, מכיר את האתר. זהו אתר גדול ומוביל שרבים מכירים אותו.


הילה מרום ואיליה טרמן במשרדי חברת נס טכנולוגיות

דורית, על הגיוסים באמצעות ג'ובנט:
יש לנו בנס מאות משרות פתוחות ואנחנו מפרסמים משרות רבות באתר ג'ובנט.
שיתוף הפעולה שלנו עם ג'ובנט הוא מצויין. זהו האתר המוביל מבחינתנו והוא מספק לנו קורות חיים טובים. בכל חודש אנחנו מגייסים אנשים שמגיעים אלינו באמצעות ג'ובנט, אין חודש בו לא נקלט אצלנו עובד חדש שהגיע מג'ובנט.

על תקופת חיפוש העבודה:
איליה: התחלתי לחפש לקראת סוף המכינה, לאחר המבחנים. החיפוש הרציני ארך כשלושה חודשים. הלכתי כמעט לכל ראיון שזימנו אותי והייתי בהרבה מאוד ראיונות, לא שללתי אף חברה. כשהגעתי לראיון בנס, היו מספר מקומות נוספים שהייתי עמם בשלבים שונים של תהליך.

מה הכריע לטובתה של נס?
איליה: מה שהכריע לטובת נס היה סוג של תחושה. מבחינה מקצועית, המשרה שיועדה לי כאן היתה יותר מושכת מבמקומות אחרים, אך בראש ובראשונה, מה שהכריע היה היחס במהלך תהליך הגיוס, ומעבר לכך האתגר המקצועי והנסיון שאוכל לרכוש כאן.

הילה: בזמן החיפושים עדיין גרתי ולמדתי בחיפה, וזה לא היה קל להגיע לראיונות במרכז. משום כך, חיפשתי משרה שתאפשר לי מידה של גמישות. בנס איפשרו לי את הגמישות הזו. התהליך היה מהיר ונעים ובתוך שבועיים כבר התחלתי לעבוד כאן.

על תהליך הגיוס והקליטה:
איליה: לאחר סדרת ראיונות מקצועיים, ראשית בנס ולאחר מכן אצל הלקוח, הייתי בראיון משאבי אנוש, ולאחריו ערכו לי מבחן מהימנות. מהר מאוד הודיעו לי שהתקבלתי ותוך פחות משבוע התחלתי לעבוד.
אחד הדברים שמאוד מאפיינים את נס זה שלא מורחים כאן זמן, ברגע שזה מתאים, מגיעים לסגירה מאוד מהר. כל התהליך נעשה בצורה מאוד יעילה ונעימה.
ביום העבודה הראשון שלי בנס, הוזמנתי לכאן ליום קליטה מלא בחוויות שכלל פגישות עם הגיוס, מנהלים, לוגיסטיקה, משאבי אנוש וכו', והרבה מידע שניתן בצורה נעימה ומזמינה.

הילה: אני הגעתי מחברה מאוד קטנה וכשהגעתי לנס הופתעתי לחיוב מתהליך הקליטה כאן. הרכזת שקלטה אותי הציגה בפני את תהליך הקליטה, שכלל פגישות עם רכזות הגיוס, שכל אחת מהן הסבירה לי על התפקיד. הופתעתי שהוצמדה לי חונכת אישית לכל תקופת הקליטה וההסתגלות, ומכל האופן בו התנהל התהליך. זה משהו שלא רואים בכל חברה.

על העבודה בנס:
הילה: התחלתי את עבודתי בנס כמתאמת גיוס, במסגרת תפקידי עסקתי בעיקר בסינון קו"ח וראיונות טלפוניים של מועמדים. לאחר כ-5 חודשים קודמתי לתפקיד – רכזת גיוס.

מה כולל תפקידך כרכזת גיוס?
הילה: כל רכזת עובדת מול חטיבה שונה העוסקת בתחום שונה. אני עובדת בתחום הבדיקות. מהות התפקיד היא העברת קורות החיים הרלוונטיים למנהלים המקצועיים, עריכת ראיונות משאבי אנוש, הצעות שכר וקליטת המועמדים לחברה. זהו תפקיד מאוד מגוון ומאתגר ואני מאוד מאושרת בו.

איליה, על עבודתו כבודק תוכנה:
איליה: עיקר העבודה שלי מתמקד במוצר שעוסק גם בחומרה וגם בתוכנה, מערכת מאוד מורכבת ומעניינת, שאני בודק חלק ממנה. כיוון שהמוצר פונה לשווקים שונים וכיוון שאני דובר רוסית, אני יכול לתרום בתחומים שהם מעבר להגדרות התפקיד שלי, וזה הפך אותי שותף לדברים מאוד מעניינים.

איך זה מרגיש לעבוד במסגרת מיקור חוץ ולשבת באתר הלקוח?
איליה: זה מאוד תלוי באיזו חברה מדובר. לפני נס, עבדתי גם במסגרת מיקור חוץ, והתחושה כאן היא הרבה יותר טובה מהתחושה שהיתה לי בנסיוני הקודם. זה מתבטא בעיקר ביחס. אני עוד לא חודשיים כאן ובזמן הזה כבר ביקרו אצלי מספר פעמים, אני בקשר ישיר ותמידי עם כל מה שקורה כאן וכבר נשלחתי מטעם נס לקורס השלמות בבדיקות, שהוא קורס מעניין ומקצועי. מעבר לכך, אני לא לבד, בצוות בו אני עובד ישנם עובדים נוספים שהם עובדים של נס.

האם אתם רואים עצמכם נשארים ומתפתחים בנס?
איליה: המשרה בה אני עובד תורמת לי מאד מבחינת ההתקדמות המקצועית שלי.
מעבר לכך, יש הרבה אפשרויות קידום במסגרת נס. זו חברה שמאוד תומכת בקידום העובדים ובהתייחסות לבקשות שלהם. זהו אחד השיקולים שהנחו אותי כשבחרתי לעבוד בנס. יש פה מגוון מאוד רחב של תפקידים, ואפשרויות רבות פתוחות. אני חושב שההתקדמות בארגון תלויה בעובד, באחריות שלו וכיצד הוא מוכיח את עצמו.

הילה: נס הוא ארגון מצויין לעבוד בו. אני מאוד גאה במקום שאני עובדת בו. כיף לעבוד בחברה שיש לה שם שכולם מכירים ואני בהחלט רואה את עצמי גדלה ומתפתחת פה.

ולסיום, שתי המלצות למחפשי עבודה:
הילה: אני ממליצה למחפשי העבודה שמגיעים לשלב מועמדות למשרה, להתייחס למכלול ולא רק לתנאי השכר. השכר הוא רק מרכיב אחד בהצעה, מרכיבים לא פחות חשובים הם שמה של החברה, יציבותה ואפשרויות הקידום בתוך החברה.

איליה: קודם כל, לא להתייאש. חיפוש עבודה הוא נושא מאוד רגיש. אני מכיר אנשים שמחפשים חודשים ארוכים, גם כשהם בעלי נסיון. בסופו של דבר, כל ראיון שאתה עובר, גם אם לא בהצלחה, אתה יכול ללמוד ממנו ולצבור באמצעותו נסיון שהוא מאוד חשוב לעתיד. עם כל הכבוד לנסיון המקצועי, צריך גם לדעת להציג את עצמך בראיון. ההמלצה שלי היא ללמוד מכל ראיון.


לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית  

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Google+ Linkedin