חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות חמות

חברות מגייסות

סנטר נכסים AC נכסים קווליטסט Scanovate

חדשות טובות

אנו בג'ובנט ממשיכים עם פרויקט החדשות הטובות. כותרות הענק המתפרסמות באמצעי התקשורת בנוגע לפיטורים, צמצומים, האטה, מיתון ומשבר – מציפות אותנו בזמן האחרון ללא הפסק. אולם, יש גם חדשות טובות, ואנו בג'ובנט מוצאים לנכון לתת להן ביטוי, דווקא עכשיו, על מנת לאזן את הפאניקה הכלכלית והכללית. בסקירה זו אנו ממשיכים להביא בפניכם ציטוטים אופטימיים מפיהם של מעסיקים, והחדשה הטובה המרכזית: HOT הולכת על שיפור השירות בגדול, ע"י גיוס 500 עובדים לצורך הגדלת מערך שירות הלקוחות.


HOT
מירב בן יקר, מנהלת תחום במחלקת גיוס HOT:

"אצלנו ב- HOT מגדילים את מערך השירות ומגייסים 500 עובדים. HOT רוצה להשביח את השירות ללקוח ולכן המטרה היא להוסיף אנשים למערך שהוא מהחשובים אצלנו. המגויסים צריכים להיות מקצועני שירות: אלו אנשים שירותיים, משימתיים, לא מפחדים מאתגרים ואוהבי סביבה דינאמית אבל יציבה. מעבר לזה, נמשכים הגיוסים לכלל המשרות: מערכות מידע והנדסה, שיווק ותוכן ועוד ועוד".

ובנימה אישית: "דווקא בתקופת מיתון, בה 'רכבת ההרים התעסוקתית' מטלטלת, מתגלה גדולתן של חברות גדולות ויציבות. אני נהנית להסתובב ברחבי החברה ולראות פנים מחייכות של עובדים ותיקים וחדשים. בזמן בו אחרים חוששים להווה, אנו, במחלקת הגיוס, פנויים להתבונן קדימה אל שוק הדרושים הישראלי להתכונן לעתיד".


מירב בן יקר. "אנו, במחלקת הגיוס,
 פנויים להתבונן קדימה להתכונן לעתיד".


גב מערכות 
אטי קרמר-סולומון, סמנכ"ל משאבי אנוש, גב מערכות:


"גם בימים טרופים אלה אנו מגייסים עובדים לפרויקטים בהם זכינו אצל לקוחות חדשים וותיקים. הפתרונות הייחודים אותם אנו מספקים ללקוחותינו מביאים לגידול בדרישה לשילוב עובדינו בארגונים השונים. בשלב זה אין כוונה לפטר עובדים ואנו מתכננים גידול משמעותי של מצבת עובדינו בשנה הבאה.
כיום אנו מגייסים בעיקר עובדים מעולם הבדיקות, System ופיתוח, כאשר ישנם גם גיוסים של עובדים חסרי ניסיון מקצועי אך בעלי יכולות לימוד עצמי גבוהות ורקע טכני/ריאלי כלשהוא מהלימודים ו/או מהצבא. אנו מספקים עבודה לבוגרים ויוצאי צבא בתחומי הבדיקות, אשר מקבלים את הכשרתם המקצועית אצלנו. הקמנו כבר דורות של בודקי תוכנה רבים.
כחברה שקיימת 20 שנה אנו מכירים היטב את שוק ההייטק אותו ניתן לתאר כ'נד- נד' – פעם למעלה ופעם למטה, וכבעלי ניסיון אנו יודעים שעלינו לעבור את התקופה הזו על הצד הטוב ביותר ולהמשיך להאמין ביכולתנו להצליח גם בתקופות כאלה".אטי קרמר-סולומון. "בשלב זה אין כוונה לפטר עובדים
 ואנו מתכננים גידול משמעותי של מצבת עובדינו בשנה הבאה".אומניסיס
עופר ירדן, מנכ"ל אומנסיס:


"כחברה מובילה בתחומי המערכות והתוכנה, הפועלת מזה כעשר שנים, אנו מצויים גם היום במגמת צמיחה ומעוניינים לצרף לשורותינו אנשי מקצוע איכותיים הן לחטיבת המערכות והן לחטיבת התוכנה. בשנתיים האחרונות הכפלנו את הכנסות החברה ואיתן גם את צוות העובדים.
שנת 2009 תהיה ככל הנראה שנה לא קלה לכלכלה העולמית ולמשק הישראלי המחובר אליה, עם זאת הדינאמיקה הנוכחית באומניסיס מצביעה על המשך מגמת הצמיחה, וזאת על אף הזעזועים הסביבתיים, אנו מקבלים פניות רבות להגדלת פעילות, הן מלקוחותינו במגזר האזרחי והן מלקוחותינו במגזר הביטחוני. לכן, בהקשר של אומניסיס, אני אופטימי וצופה המשך גידול וצמיחה בשנה הקרובה".עופר ירדן. "הדינאמיקה הנוכחית באומניסיס
 מצביעה על המשך מגמת הצמיחה".
אקס ליבריס
אור-לי שדה, רכזת משאבי אנוש ואדמיניסטרציה, אקס ליבריס:

"למרות המצב הקשה במשק, אנו באקס-ליבריס ממשיכים בתהליך הגיוס.
בקרוב אף נערוך אירוע חברה אשר מטרתו להרים ולשמר את מורל העובדים שלנו לאור המצב. חברת אקס ליבריס הינה חברה ותיקה, המאחדת בין עובדים ותיקים וצעירים ומשקיעה בהם רבות. לחברת אקס ליבריס יש מעל 5,000 לקוחות בארץ ובעולם ואנו שוקדים על הרחבת פעילות מחלקת התמיכה, לצורך כך אנו עומדים לקראת פתיחתו של קורס חדש אשר בסופו נקלוט אל חברתנו כעשרה עובדים חדשים לתפקיד אנליסט תמיכה. בנוסף, אנו מציעים משרות נוספות במחלקות השונות בחברתנו".האנליסטים של אקס ליבריס במשרדי החברה. "בקרוב אף נערוך
 אירוע חברה אשר מטרתו להרים ולשמר את מורל העובדים שלנו"לכתבת "חדשות טובות" קודמת – לחץ/י כאן

לכתבה באנגלית

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Linkedin