חיפוש עובדים

חיפוש עובדים באופן איכותי וקל – באתר ג'ובנט
 
לחיפוש עובדים לחץ כאן

מחפשים עובדים איכותיים? מעוניינים להגדיל את מאגר המועמדים? צריכים לגייס בדחיפות?

ג'ובנט הינו אתר פרסום משרות הדרושים הוותיק בישראל (נוסד ב-1997). באתר מפורסמות משרות במגוון תחומים ועיסוקים: הייטק ומחשבים, הנדסה, שיווק ומכירות, ניהול, חשבונאות, כספים, אדמיניסטרציה, משאבי אנוש וכד'.

חיפוש עובדים באמצעות אתר ג'ובנט הופך את התהליך לפשוט יותר: צוות ג'ובנט עמל כל העת כדי לתת למעסיקים את השירות הטוב ביותר, על מנת שיוכלו למצוא במהירות את המועמדים האיכותיים ביותר לכל משרה. "ג'ובנט עושה לך את העבודה" זוהי לא רק סיסמא, אלא גם צורת עבודה:

נוחות העלאת ועדכון המשרות
צוות תמיכה טכנית המסייע בשאלות
שפע המסלולים לפרסום משרות חיפוש עובדים ואטרקטיביות עלותם
כל אלו ועוד מביאים חברות גדולות ומוכרות, לצד עסקים קטנים יותר הנמצאים בשלבי צמיחה, להמשיך לבחור בג'ובנט כאתר נוח ויעיל למטרת חיפוש עובדים.

גם מחפשי העבודה הרבים הגולשים באתר מדי יום בחינם, מוצאים את אתר ג'ובנט כנוח ויעיל, ובתקופה זאת יותר מתמיד:  "דרך האתר שלכם מצאתי עבודה... הודות לשיטת העבודה שלכם... חסכתי עלות מנוי חודשי כנהוג בכמה אתרים לחיפוש עבודה, דבר שבמציאות הכלכלית של היום נראה לי כניצול לרעה של מי שנפגעו כלכלית מהמצב" (א.ק., חיפה).

הגולשים יכולים לחפש את המשרה הבאה שלהם באמצעות מנוע חיפש פשוט ונוח: לפי תחומים, מילות מפתח או שמות החברות בהן הם מעוניינים לעבוד. הגולשים גם מקבלים טיפים לחיפוש עבודה ומידע על חברות ומשרות במגוון כתבות תוכן, סיפורי הצלחה, כתבות "משרה חמה" ועוד.

חשוב לזכור, כדאי להשקיע בהגדלת מאגר קורות החיים האיכותיים. באמצעות פרסום בג'ובנט ניתן לעשות זאת וכמובן לאייש את המשרות שיש לכם להציע, וכך להשלים בנוחות תהליך של חיפוש עובדים.

לחיפוש עובדים לחץ כאן

תן למשרות שלנו לחפש אותך - חינם!