חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות חמות

חברות מגייסות

Scanovate קווליטסט AC נכסים סנטר נכסים

סיפור הצלחה - מאיה גנור-לנגר ויורי נוביקוב, מתאמת הדרכה ומנהל תיק לקוח, אינטרביט

מאיה גנור-לנגר ויורי נוביקוב מצאו את עבודתם בחברת אינטרביט באמצעות אתר ג'ובנט.

מאיה, בת 28, בעלת תואר בחינוך מיוחד, הגיעה לאינטרביט עם סיום התואר ונקלטה בחברה לפני כ-3 וחצי חודשים כמתאמת הדרכה ומנהלת תיק לקוח.

מאיה מספרת:
"לפני שהגעתי לאינטרביט ניהלתי חנות תכשיטים במשך מספר שנים, שם עסקתי בגיוס והדרכה של עובדים. לאחר שסיימתי את הלימודים, התחתנתי, נסעתי לחו"ל וחזרתי לארץ. כשחזרתי, התחלתי לחפש עבודה, בעודי מנהלת את החנות. היתה לי נגיעה בתחום המחשבים, לפני כ-4 שנים עבדתי בחברת ג'קאדה ובאופן כללי אני די חיה את התחום".

יורי, בן 34, עלה לישראל בשנת 2000 מאוקריאנה. באוקראינה רכש יורי תואר שני באנרגטיקה, בתחום של הנדסאות חום וקור. לפני כחודש וחצי נקלט יורי באינטרביט כאיש פיתוח בג'אווה.

יורי מספר:
"לפני שהגעתי לישראל, לא עסקתי בתחום המחשבים. כשהגעתי לכאן, הבנתי שאין ביקוש למקצוע שלי והתחלתי לחפש עבודות בתחומים אחרים. בישראל למדתי תיכנות בקורס מטעם משרד העבודה. בקורס עברתי הסמכה בסאן ובג'אווה וחיפשתי עבודה בתחום אבל לא מצאתי. זו היתה תקופה קשה, תקופת התנפצות הבועה ולא קיבלו אז אנשים ללא נסיון. בלית ברירה עבדתי בעבודות מזדמנות. בתקופה הזו למדתי קצת בכוחות עצמי, ועברתי הסמכה שנייה כאיש סאן ושוב חיפשתי עבודה ולא מצאתי. ב-2004 החלטתי לנסוע לאוקראינה בכדי לרכוש נסיון בעבודה כתכנת. באוקראינה מצאתי עבודה מייד, עבדתי שם שנתיים כאיש פיתוח ואז חזרתי לפה, לפני כחודשיים, והתחלתי מיד לחפש עבודה".


מאיה גנור-לנגר ויורי נוביקוב, במשרדי אינטרביט

על תהליך החיפוש:
מאיה: "תהליך החיפוש ארך כחודש וחצי. חיפוש עבודה זו עבודה בחצי משרה לפחות. 99% מתהליך החיפוש עשיתי באמצעות אתר ג'ובנט. את האתר הכרתי דרך חברים ודרך בעלי. באותה תקופה של חיפוש, ג'ובנט היה אתר הבית שלי. המשרות שחיפשתי היו בתחום של מכירות ובסופו של דבר הגעתי לכאן דרך אתר ג'ובנט, שלדעתי הוא אתר מעולה. התקבלתי באינטרביט לתפקיד בתחום המכירות – ניהול תיק של לקוח גדול. במקביל, יצרנו תפקיד חדש שלא היה קיים לפני כן – מתאמת הדרכה לקורסים שלנו. אני מחלקת כרגע את המשרה בין תיאום הקורסים שלנו, שהם בחלקם ציבוריים וחלקם מוזמנים, לבין ניהול תיק הלקוח בו אני מטפלת".

יורי: "את אתר ג'ובנט הכרתי מתקופות קודמות בהן חיפשתי עבודה. כשחזרתי לארץ נכנסתי מייד לאתר והתחלתי לחפש. חיפשתי רק דרך ג'ובנט, מבחינתי היה ברור שחיפוש עבודה בתחום ההייטק, זה רק דרך ג'ובנט, או דרך חברים. כשנכנסתי לאתר, התכוונתי בעיקר לעשות סריקה, בכדי להבין מה מצב השוק. כיוון שאני איש ג'אווה, מילת החיפוש שהכנסתי היתה Java וקיבלתי כ- 100 תוצאות, מתוכן בחרתי ב-10 התוצאות הראשונות ולחברות הללו שלחתי קו"ח. התקשרו אלי מכל 10 החברות, הייתי ב-4 ראיונות ו-4 מבחנים ואינטרביט היו הכי זריזים. הגעתי לכאן לראיון, עשיתי מבחן, וכעבור יומיים היתה לי פגישה עם המנכ"ל. כעבור יומיים נוספים כבר התחלתי לעבוד. התהליך כולו ארך כשבוע".

חברת אינטרביט הוקמה בשנת 95' כמרכז הדרכה לג'אווה.
כיום אינטרביט היא חברת בת של א.מ.ת מיחשוב ופועלת כזרוע התוכנה של א.מ.ת העוסקת בעיקר בתחום החומרה. ההתמחויות של אינטרביט, מבחינה טכנולוגית הם: ג'אווה, לינוקס ו- PHP. החברה מפעילה מרכז הדרכה לתחומים הללו ובמקביל פועלת כבית תוכנה, בתחום של ייעוץ ופיתוח ללקוחות. אינטרביט מונה כמה עשרות עובדים. זוהי חברה קטנה, שמצד אחד יש לה גב כלכלי ותפעולי של חברה גדולה – א.מ.ת מיחשוב, המונה כ-200 עובדים, ומצד שני מתפקדת כחברה קטנה ומשפחתית.

על תהליך הקבלה והקליטה בחברה:
יורי: "קיבלו אותי מאוד יפה כאן. זה מקום קטן ומשפחתי, האנשים מאוד נחמדים ונעים לי פה. אני עובד כאן כאיש פיתוח בג'אווה ומקווה להפוך למדריך יום אחד. אני עובד בפרוייקט מעניין, במערכת מעניינת, ואני מאוד מרוצה פה".

מאיה: "תהליך הקבלה לעבודה באינטרביט היה מאוד מהיר. לאחר מספר ראיונות הגעתי בכדי לחתום על חוזה, ובאותו יום נשארתי מספר שעות בחברה. החפיפה היתה זריזה ומהר מאוד נכנסתי לעניינים. היו לי המון דברים חדשים ללמוד וזה תמיד מעניין ומאתגר.
הקליטה באינטרביט היתה מאוד נעימה, האנשים כאן מאוד נחמדים והאווירה טובה.
יש כאן אנשים מאוד איכותיים, תמיד עוזרים, מייעצים וממקדים. זה כיף, זה מעניין והתנאים טובים".

על העבודה באינטרביט:
מאיה: "העבודה שלי כאן מאוד מעניינת, מאתגרת ודינאמית. אני אוהבת את הדינאמיות הזו, לעשות הרבה דברים במקביל, ולהוציא דברים לפועל. בתפקידי כמתאמת הדרכה, אני מנהלת את כל התהליך, החל מרגע ההזמנה ועד להוצאה לפועל של הקורס, כך שייצא הכי טוב שאפשר. אני מאוד הפקתית בטבעי והעבודה הזו מתאימה לי ומהנה עבורי".

יורי: "העבודה כאן מעניינת ולא מאוד קשה, יחסית לאוקראינה. האנשים פה הם גם אנשי פיתוח וגם מדריכים, כך שהם מכירים את התחום מאוד טוב ויודעים לא רק לפתח, אלא גם ללמד. טווח המומחיות של האנשים כאן הוא מאוד רחב, כך שאני יכול לקבל את ההדרכה הרלוונטית לכל בעיה שאני נתקל בה.
אני מאוד מרוצה כאן".

לסיום מוסיפה חגית קירשנר-שלום, מנהלת משאבי אנוש של החברה:
"ג'ובנט הוא המקור העיקרי ממנו אנחנו מקבלים קו"ח. גם אני הגעתי לאינטרביט דרך ג'ובנט. כשאנחנו מגייסים ישירות, לא באמצעות חברות השמה, ברוב מהמקרים, אנחנו מגייסים באמצעות אתר ג'ובנט".


מחפשים עבודה? היכנסו לחיפוש 
מחפשים עובדים? היכנסו לצור קשר

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Linkedin