חיפוש
לחיפוש משרות

איזור אישי

דרושים לפי תחומים

דרושים לפי אזור

דרושים לפי מילות מפתח

דרושים לפי חברות

משרות בלעדיות

דרושים ללא קובץ קו"ח

כניסה לסוכן המשרות

הרשמה לסוכן המשרות

משרות חמות

חברות מגייסות

AC נכסים קווליטסט Scanovate סנטר נכסים

סיפור הצלחה - יחיאל סלע, טכנאי סלולר, סולו קומוניקציה / הדס שמעוני

עוד מילדות כשהיה אחראי על התפעול של מכשירי החשמל בבית ובבית הספר, חלם יחיאל סלע, 28, להיות מהנדס אלקטרוניקה. במהלך חייו עבד באבטחה ובניהול, אולם שאף תמיד לעסוק בתחום התקשורת ובחומרה. לבסוף מצא יחיאל את עבודתו כטכנאי סלולר, בחברת סולו קומוניקציה, לפני כ- 3 חודשים, באמצעות אתר Jobnet.
יחיאל תיאר לנו בהרחבה את החברה שהיא מעין קיבוץ המשמשת בית לעובדיה, ועל התמחותו בעולם הסלולר.

יחיאל מספר:
"מאז ומתמיד ניחנתי בחוש טכני מפותח. אני זוכר שכילד אהבתי לבנות לגו, להתעסק עם חומרה ולתפקד על תקן החשמלאי בבית. אחרי שירות צבאי מפרך במג"ב, עבדתי בתור מאבטח, ולאחר מכן פיקחתי על העובדים האחרים, אולם במהרה הבנתי שתחום הניהול והפיקוד לא מדבר אלי. החלטתי ללמוד הנדסאות אלקטרוניקה בקריה הטכנולוגית. בתום הלימודים התקבלתי ל'דרורי חשמל' כנציג שירות לקוחות, ועברתי קורס בסופו קיבלתי תעודת חשמלאי מוסמך. לאחר שנה הרגשתי שאני לא ממצה את הפוטנציאל הטכני שלי עד תום".

כיצד ניהלת את תהליך חיפוש העבודה?
"שלחתי קורות חיים באמצעות לוחות דרושים באינטרנט, כאשר חיפשתי אחר חברות סלולאריות באופן ספציפי. חברי לספסל הלימודים המליצו לי על חברת סולו קומוניקציה, חברה בעלת ותק עם רוח צעירה,  אשר בה אוכל להשקיע ולרכוש ניסיון כהנדסאי. בנוסף, נאמר לי שהסינון מורכב, וקשה לפלס את הדרך ולהתקבל לעבודה. יחד עם זאת, שלחתי קורות חיים דרך אתר ג'ובנט, כשאני נחוש לעבור את המבחנים המקצועיים ולהתקבל עם הרקע הטכני שלי והנגיעה שיש לי לחומרה".


יחיאל סלע במשרדי סולו קומוניקציה

כיצד הגעת בסופו של דבר לסולו קומוניקציה?
"אורית, מנהלת משאבי האנוש של החברה, חזרה אלי לאחר זמן קצר מאד. באופן ענייני ורציני היא סיפרה לי על החברה ופועלה, וזימנה אותי לראיון למחרת. למרות שקיבלתי מענה מחברות רבות, עולם התוכן של סולו - תחום הסלולר סיקרן אותי עוד מתקופת הלימודים, והתפקיד ענה על ציפיותיי. אחרי הכל, אני שואף להיות מהנדס אלקטרוניקה בסופו של דבר.
במהלך תהליך הגיוס עברתי שני ראיונות מקצועיים בהצלחה, כאשר הראשון היה מול ראש צוות מעבדה, והשני מול מנהל המעבדה. לאחר שבוע התקבלתי לסולו קומוניקציה כעובד מן המניין, וכבר הרגשתי חלק מצוות המעבדה".

אורית לוי, מנהלת משאבי אנוש מספרת על החברה:
סולו קומוניקציה הינה חברה לתקשורת סלולארית, המתמחה במתן פתרון ומענה של קבלנות משנה לחברות הסלולר הגדולות בארץ בתחום תיקוני טלפונים ניידים בדרגי א', ב' ו- ד'.
החברה נוסדה בשנת 1998 והתפתחה בקצב מהיר במשך השנים. כיום סולו מעסיקה כ- 100 עובדים, כאשר המעבדה מונה כ- 60 עובדים ושאר עובדיה פזורים מאילת ועד נהריה". 

אורית, תארי את שיתוף הפעולה עם אתר ג'ובנט?
"ג'ובנט הוא האתר היחידי שנתן לי מענה לגיוס מאסיבי בתקופה מאד קצרה. במשך זמן קצר של חודש וחצי, ביצענו גיוס מאסיבי של כ- 40 (!) טכנאים איכותיים לכל רחבי הארץ. מידת שביעות הרצון מאיכות המגויסים, כמות קורות החיים ופשטות תפעול המודעות באתרכם – הינה הגבוהה ביותר. כמובן שאני אמשיך לפרסם באתרכם וממליצה בחום לקולגות שלי עליו".

טל ברד, מנהל תפעול, מסביר על המעבדה המרכזית של סולו:
"המעבדה פה בתל אביב, היא אחת מהמעבדות המרכזיות של סלקום לתיקון וחידוש ציוד קצה סלולארי,  אשר מתפקדת 24 שעות ביממה. היתרון של העובדים שלנו הוא שהם בעלי ידע רב, מיומנות, יכולות ובעלי מכשור מתקדם לעומת העובדים במרכזי שירות.
המעבדה מחולקת לשלושה חלקים, כשהחלק הראשון מתמחה בתיקוני שליחויות, ומטפל במכשירים של כל הלקוחות העסקיים החשובים של החברה-  לקוחות זהב, VIP וכו'.
הפעילות השנייה שלנו היא הכנת מלאים מחודשים עבור סלקום, והמחלקה השלישית היא מחלקת בקרת האיכות (QC), כך שכל מכשיר לפני שהוא חוזר ללקוח עובר בקרת איכות. 
המעבדה למעשה היא אחת המובילות בעולם בתחום תיקוני דרג ד'."  

יחיאל, איך הייתה הקליטה שלך כאן, מבחינה מקצועית וחברתית? 
"ביומי הראשון עברתי קבלת פנים ראויה ומחממת, שמיד הסירה את חוסר הביטחון המאפיין עובד חדש. קיבלתי תשומת לב מכל העובדים, שהביעו בי התעניינות רבה, וגרמו לכך שארגיש חלק מהמקום. יחד עם עוד 12 טכנאים/הנדסאים חדשים עברתי הדרכה בסיסית של 14 יום בכל הנוגע לעשרות דגמי הסלולר הקיימים, ומבחינה מקצועית על המערכות השונות איתם אנו עובדים.   
לאחר הכשרה נוספת כתומך טכני במרכז שירות בהרצלייה, הוצבתי במעבדה המרכזית בתפקיד טכנאי סלולר".

איך תוכל לתאר את חברת סולו קומוניקציה, מבחינת אווירה ואנשים?
"יש פה אווירה חמה של משפחה, כך שהחבר'ה מאד מגובשים ובעלי ראש צעיר, למרות פער הגילאים הקיים-  מועסקים פה בני 20 לצד בני 40. אני מרגיש כמו בבית. יש הליכה לקראתי ודאגה אמיתית לרווחתי, ואני מקבל מענה אדיב ומהיר לכל שאלה. אורית נותנת לכל אחד מהעובדים יחס אישי, ואני מרגיש חופשי לפנות אליה מתי שרק ארצה. טל הוא מנהל לא סטנדרטי, בכך שהוא מכיר את כל 60 עובדי המעבדה בשמם הפרטי והדלת שלו תמיד פתוחה.   

לסיכום, אתה מרוצה כאן?
"אני מרגיש שקיבלתי הזדמנות פז לרכוש ניסיון עשיר בתחום הסלולר בחברה צעירה ודינמית. השורה הזו ברזומה מאד מרשימה, מבחינת תחום האלקטרוניקה והתקשורת. בנוסף, העובדים פה הם לא כחלק ממדרג, יש משמעות לכל אחד מאיתנו, ולכן אפשרויות הקידום הרבה יותר גבוהות. אני שואף למעלה, להגיע לתפקיד טכני ניהולי בעתיד. יש פה חונכים בכירים, ראשי צוותים ועוד תפקידים רבים, ואני רק צריך להשקיע ולהוכיח את עצמי".

לסיפורי הצלחה נוספים לחץ/י על כתבות תעסוקה

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותך:

> מחפשים עבודה? 
>
מחפשים עובדים? 
> כתיבת קורות חיים

הצטרפו להצלחה של כולם בג'ובנט.

לכתבה באנגלית

 
חיפוש עובדים Jobnet דרושים - חיפוש עבודה גיוס עובדים לימודי מקצוע קורות חיים הצהרת נגישות
Facebook Linkedin